PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4081}
7,9 14 684
oceny
7,9 10 1 14684
7,2 12
ocen krytyków
Baza ludzi umarłych
powrót do forum filmu Baza ludzi umarłych

napisać o nim rewelacyjny to i tak nie odda całkowitego charakteru tego filmu. Zobaczyć taką śmietankę polskiej sceny filmowej i teatralnej w takim filmie: BEZCENNE :)

nori25

ostatnio nadrabiałem zresztą niemałe zaległości jeśli chodzi o polskie filmy z tamtego okresu a ten mnie wymiótł z powierzchni ziemi, dla mnie to arcydzieło polskiego kina, a najbardziej z tych czasów lubię Niemczyka, choć jeśli chodzi o samą jego rolę to rozbroił mnie w obrazie Nóż w wodzie, pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
boiler5

Uwielbiam pana Niemczyka z tych dwóch własnie filmów szczególnie. To mój ulubiony aktor starej daty.

jak jeszcze żył widziałem go kilka razy przypadkiem jak spacerował sobie po Piotrkowskiej w Łodzi. Ale byłem za młody i za głupi żeby podejść i powiedzieć - 'dziękujemy za te wszystkie wspaniałe role''.

boiler5

jak jeszcze żył widziałem go kilka razy przypadkiem jak spacerował sobie po Piotrkowskiej w Łodzi. Ale byłem za młody i za głupi żeby podejść i powiedzieć - 'dziękujemy za te wszystkie wspaniałe role''.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones