PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1024}
7,3 191 429
ocen
7,3 10 1 191429
7,7 34
oceny krytyków
Batman
powrót do forum filmu Batman

Ale ogólnie on + Kim Basinger, to była najfajniejsza filmowa para ze wszystkich Batmanów razem.

ocenił(a) film na 7
cumartesi

Najlepsza ekranowana pata była w TDKR (Bale + Hathaway). Basinger w tym filmie to jedynie dama w opałach

ApolloCreed_

Nie odpowiada mi Christian Bale jako Batman. Zdecydowanie wolałam Michaela Keatona. Jakoś najbardziej mi pasował do tej roli, pewnie dlatego, że pierwszy zagrał Batmana (nie licząc produkcji z lat 60., której pewnie nikt nie widział) i to z nim utożsamia się tą postać.

ocenił(a) film na 10
cumartesi

Kilmer z tymi swoimi puciami to się nadaje! on tylko zagrał Batmana kijowo! zresztą

a Michael Keaton był Batmanem







takkis

Val Kilmer to ogólnie przeciętny aktor. Ale w masce jest mu bardziej do twarzy.

ocenił(a) film na 8
cumartesi

val kilmer świetnie jako Batman wyglądał ,ale nie jest przeciętnym aktorem

ocenił(a) film na 8
cumartesi

Val Kilmer nie daje się do roli batmana.Moim zdaniem w masce Batmana najlepiej wygląda Bale i mam na to dowód film Dark Knight to najlepszy film w rankingu światowym filmweba o superbohaterze.

Milosz12345678910

Ale ja nie kwestionuje faktu, że Dark Knight jest lepszym czy też gorszym filmem o Batmanie (chociaż nie widziałam i raczej nie zamierzam obejrzeć).Mój temat jest przyziemny - chodzi o to, który ze wszystkich aktorów najlepiej wyglądał w masce. I ja się skłaniam ku Kilmerowi, bo także George Clooney ma zwyt kwadratową twarz, aby mu było dobrze w masce.

To nie jest ranking kto jak zagrał Batmana, stąd od razu piszę: Christian Bale w masce wygląda tak sobie. A to jak zagrał Batmana, to sprawa drugorzędna.

ocenił(a) film na 8
cumartesi

Boże to nie o to chodzi najlepiej w masce wyglądał Bale.Koniec.

ocenił(a) film na 10
cumartesi

Kilmer w masce wyglądał jak spasiony królik z wytrzeszczem i pucowatymi policzkami Keaton niesamowicie w tej masce wyglądał stworzony do roli Batmana

cumartesi

Przykro mi, ale ja za Killmerem w roli Batmana nie przepadam. Strasznie drażniły mnie jego duże, wysunięte usta (strasznie nie męskie). Jeżeli miał bym przed sobą wyłącznie jego twarz z maską, pomyślał bym za pierwszym razem, że to kobieta :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones