PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=510}

Batman i Robin

Batman & Robin
4,8 64 750
ocen
4,8 10 1 64750
2,9 17
ocen krytyków
Batman i Robin
powrót do forum filmu Batman i Robin

O ile z Batman Forever nigdy nie miałem problemu z oceną, o tyle z tym filmem mam dość sporą. Wiem, że to bardzo kiepski film, ale jednak coś sprawiło, że przykuł mnie na 2 h bez większych problemów. Tak więc mój stosunek jest ambiwalentny. Tak więc dostał 4 ode mnie, sam nie wiem czemu.

ocenił(a) film na 4
argonium40

Mam podobnie :D Już wytłumacze jakie jest moje odczucie :)
1.Film zupełnie nie pasuje do poprzednich części.
2. Batman- nieporozumienie
2. Batgirl- nieporozumienie
3. Żenujący poziom humoru
4. Denerwujące komiksowe jingle (nie wiem jak się to poprawnie piszę)
Ale
Całkiem interesująca historia, ciekawi nas co będzie dalej.
Bardzo dobrze zagrane złe charaktery, nie genialnie jak w 1 i 2 ale zdecydowanie lepiej niż w 3.

Film oceniając przez pryzmat poprzednich części, skupiając się na dotychczasowym klimacie. Ocena - 1
Gdyby nie oglądać poprzednich części dałbym 6.
Średnia więc wychodzi 3,5
Od piątki zaokrąglamy w górę więc 4.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
hercules38

Po Twojej wypowiedzi za to widać jaki poziom kultury reprezentują jednostki które oceniają ten film tak wysoko. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
konvict1993

nwm co ci kujonie nie pasuje dla cb to bajeczki sa dobre i jakies nudne glupoty

ocenił(a) film na 4
hercules38

Lepiej poświęć swój czas na naukę języka polskiego i wtedy, za jakiś czas może będziesz mógł ze mną podyskutować. :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
hercules38

Synku grzeczniej. W internecie nie jesteś anonimowy jak Ci się mylnie wydaję.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
hercules38

Hahah 'rok starszy' idź dziecko odrób zadanie z przyry bo zaczynasz mnie drażnić.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
hercules38

Możesz być starszy nawet o 20 lat. Twoje życie nic dla mnie nie znaczy, i mogłoby się skończyć.

ocenił(a) film na 8
konvict1993

a dla mnie nic nie znaczy twoje marne zycie po 1 po 2 jak sie nie znasz na fimach to nie udzielaj sie n filmwebie publicznie

ocenił(a) film na 4
hercules38

Nie papuguj. Obejrzałem więcej filmów od Ciebie. Wytrzyj mleko z pod nosa, odrób lekcje i weź się za siebie bo to że koledzy się z Ciebie śmieją nie upoważnia Cię do napinania się w sieci

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
hercules38

Jeśli naprawdę masz 25 lat to jesteś nadwyraz tępą jednostką. Nie pyskuj leszczu, a kto to jest cwel to zapytaj ojca.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
hercules38

Nie chcesz żebym Cię zaczął szukać...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
hercules38

Napisał leszcz udający czeczeńskiego imigranta :x

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
hercules38

Niedorozwój, chłopcze jesteś takim niemrawcem że wstyd mi że z Tobą dyskutuje.

ocenił(a) film na 8
konvict1993

co ty masz do mnie chamie sam piszesz glupoty na temat filmu a potem sie prujesz

ocenił(a) film na 4
hercules38

Głupotą to był pomysł żeby Cię urodzić. Widzisz matole że ja wypowiedziałem się jakie odczucia mam do tej produkcji, wystawiłem ocenę a także przedstawiłem dlaczego tak a nie inaczej. Ty za to powiedziałeś że film jest bardzo dobry po czym zaczałeś mi ubliżać nie podając żadnych argumentów. Ale czego się spodziewać po niedorozwiniętej amebie. Film ma średnią 4,8 więc skończ dyskutować bo tylko się plujesz a nie rozmawiasz na temat.

ocenił(a) film na 8
konvict1993

dlatego jest dobry bo to film z seri batman a one sa dobre poza tym gra wielki szwajceneger i ladna blondi ktorej ty nigdy nie zaruchasz osle :D

ocenił(a) film na 4
hercules38

Tą wypowiedzią sam siebie zaorałeś. Nic więcej dodać.

ocenił(a) film na 8
konvict1993

zaorac to mg tw koleznka lamusie ty niestety nie masz czym orac musisz recznie :D

ocenił(a) film na 4
hercules38

Jesteś prostakiem. Potrafisz tylko ubliżać. Mnie to nie rusza a tym bardziej nie bawi.
Za dużo kozakujesz w sieci to wiadomo kim jesteś w realnym świecie.

ocenił(a) film na 8
konvict1993

gowno wiadomo w realnym swiecie tak samo rb tylko mniej do mnie sapie wiec raczej rzadko jest okazja komus przylozyc

ocenił(a) film na 4
hercules38

Słuchaj bo widzę że jesteś za tępy na to żeby zrozumieć. Moje zdanie jest takie że jesteś dla mnie nic nie znaczącym paprochem. I Twoje pultanie się i kozakowanie nic nie zmieni. Albo się z tym pogodzisz albo nie wiem odreaguj gdzieś bo znudziła mi się rozmowa z Tobą.

ocenił(a) film na 8
konvict1993

a mi z tb jestes tepym lamusem udajacym koksa lub zolnierzyka idz ogladaj swoje bajeczki bo sa dla cb w sam raz

ocenił(a) film na 4
hercules38

A przypomnij mi hipokryto na ile oceniłeś Króla Lwa ? Pajac ;>

ocenił(a) film na 8
konvict1993

ja mowie o bajeczkach na twoj poziom a nie porzadnych animacjach

ocenił(a) film na 4
hercules38

Hahahahaha

ocenił(a) film na 8
konvict1993

nie smiej sie tak bezczelnie :D

ocenił(a) film na 1
hercules38

Jprdle... Tak to jest jak przedszkolanka zostawia dzieci bez opieki.

ocenił(a) film na 8
Arthass04

ale kto

ocenił(a) film na 1
hercules38

"Ale kto? Ale dlaczego? Ale psie pani, to on!"
I dyskusja w stylu "Ty jesteś gupi. A Ty jeszcze gupszy. A tfój kot ma robaki".
Nie wiem kto głupszy - ten trollujący, czy ten wchodzący w polemikę.
To jest publiczny, ogólnokrajowy serwis, a nie gimbus party dla waszych prywatnych pyskówek.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
hercules38

Podobnie jak cała reszta internetu ma w tym samym miejscu Twoje wynurzenia w komentarzach :) Jak masz problemy z psychiką i silną potrzebę zwierzeń to po prostu wybierz się do osób zajmujących się tego typu tematyką zawodowo, zamiast traktować publiczne miejsca jako Twoją prywatną kozetkę. Nikogo nie interesują Twoje wulgaryzmy i puste pyskówki.
Nie masz nic dodania na temat poruszony przez autora wątku to nie spamuj.
Nie pierwszy raz widzę takie infantylne zachowanie z Twojej strony.

ocenił(a) film na 1
hercules38

I proponuję też nauczyć się pisać całymi zdaniami, starając się używać interpunkcji, całych słów, względnie poprawnej i zrozumiałej składni - bo to co teraz tworzysz z językiem pisanym jeszcze bardziej potęguje głupotę wiejącą z treści :)
Wybacz, ale żaden dorosły, poważny człowiek nie używa wyrażeń: tw, cb, bd, rb, tb :) Także można się od razu domyśleć Twojego mentalnego wieku, tak między 10-15 lat. Jeśli tak jak twierdzisz Twój fizyczny wiek to >20 lat to już najwyższy czas zacząć mentalnie dorastać :) Np. nauczyć się pisać ( i pewnie też w takim przypadku mówić ).

ocenił(a) film na 8
Arthass04

po 1 to tak pisza ludzie ponad 15 tez i to duzo po 2 nie bd uzywal zadnych znakow do zwyklej rozmowy bo nie sa one potrzebne po 3 bede pisal co chce i pouczal tych kretynow a ty do mnie nie tym tonem sie zwracaj moj internet moje zycie moje komentarze tb nic do tg

ocenił(a) film na 8
argonium40

sam jestes kiepski film bardzo dobry

ocenił(a) film na 4
argonium40

Uma Thurman - to jest odpowiedź na nurtujące Ciebie pytanie dlaczego film dało się oglądać. I proszę Cię nie zaprzeczaj... ;-P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones