PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=259361}
5,3 1 563
oceny
5,3 10 1 1563
Barry Munday
powrót do forum filmu Barry Munday

totalna klapa :/

ocenił(a) film na 1

Nigdy więcej tego typu filmów :/kicz nie wiem co to jest, na pewno nie ma tam ani krzty
romantyki ani komedii ;/ lipaa, nuuudaa, blee ;/

ocenił(a) film na 7
deemc

Szczerze zadziwiła mnie Twoja wypowiedź. Ja dostrzegłem naprawdę sporo i romantyki i komedii. Tobie widocznie umknęły, bo lubisz filmy, w których jest dużo "mocnej" akcji. No ale każdy ma swój gust. Natomiast ocena 1/10 świadczy, że nie dostrzegasz wielu rzeczy, które większość widzów docenia.

ocenił(a) film na 1
angeldog

Hmm.. nie wiem w sumie dawno go oglądałem i na szczęście dużo z tego filmu nie pamiętam, próbowałem dostrzec w nim jakiś sens ale nazwać to komedią czy filmem romantycznym to za dużo.. Widocznie nie robi mnie kino klasy c - d :/

ocenił(a) film na 7
deemc

Szkoda mojej fatygi...

ocenił(a) film na 1
angeldog

Zobaczyłem sobie trailer ponownie by sobie mniej więcej przypomnieć o co w nim chodziło ale spytam się dla pewności ta 7 od Cb to tak serio czy troll? ;>

ocenił(a) film na 7
deemc

Ta 1 od Cb to brak zrozumienia czy troll?

ocenił(a) film na 1
angeldog

Zasłużona ocena mego gustu, żaden troll czy brak zrozumienia.. W sumie na temat gustów się nie dyskutuje ale dziwi mnie to,że z Twojej strony ocena jest grubo zawyżona.. można rzec, że z mojej zaniżona ale w tym przypadku racja chyba jednak leży po mojej stronie..

ocenił(a) film na 7
deemc

"Zasłużona ocena mego gustu" :))) No comment :))) To zdziwienie to już zajeżdża trollingiem. Film jest dobry i tyle w tej kwestii. Nie widzisz - trudno.

ocenił(a) film na 1
angeldog

Dla mnie dobry nie jest i nie można tego nazwać filmem.. Tyle w temacie. Szczerze nie polecam takich gniotów chyba, że ktoś się lubuje w kinie klasy c/d to ok nic do tego nie mam ale oceniać go na 7 O.o to już zawyżanie oceny. Ja bynajmniej teraz omijam takie produkcje szerokim łukiem. Podobał Ci się.. OK Twoja sprawa, po troszku to szanuję tylko że po co zawyżać oceny takim gniotom i dawać im 7 :/.. Mi się on nie podobał, wręcz mnie zawiódł po całości nie mówiąc o grze aktorskiej na miarę kiepskich angielskich seriali. :/

ocenił(a) film na 7
deemc

Człowieczku, co ty pier*olisz? Jakie zawyżać? Jest dobry, dałem mu 7. Nie tylko ja, jeśli chodzi o ścisłość. Wali od Cb trollem na 100 km.

ocenił(a) film na 1
angeldog

Spokojnie po co te nerwy i przekleństwa, mogło się obejść bez. Nie będę się z Tobą kłócił, bo jak to się mówi kłótnia z idiotą to jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownice i będzie dumny z wygranej. Także bez odbioru trollu i oceniaj sobie jak chcesz, szczerze nie obchodzi mnie to.

ocenił(a) film na 7
deemc

Żegnaj gołąbku.

ocenił(a) film na 1
angeldog

Nic swojego nie umiesz wymyślić, tylko powielasz co ja napisałem? ... ;> Żegnać to się możesz z rodziną nie ze mną..

ocenił(a) film na 7
deemc

Czemu nasrałeś sobie na główkę, gołąbku? A tylko ciulowaty troll z braku innych argumentów zaczyna smucić o rodzinie. Nie chcesz żegnaj to wypierdalaj.

ocenił(a) film na 1
angeldog

O.o kultury to chyba w gimbazie nie uczyli trollu.

ocenił(a) film na 7
deemc

To prawda gołąbku, jesteś żywym przykładem gimbotrolla bez kultury. Do tego ciula i obciągacza.

ocenił(a) film na 1
angeldog

Serio musisz być taki wulgarny i obrzucać mnie błotem zza ekranu, zapewne byś jąkał albo jęczał z bólu mówiąc mi to w twarz, bo zapewne w łapie to masz tak mało co w mózgu. Szkoda nawet wrzucać takim nieudacznikom co chcą się wyżyć na filmwebie.. :/ Nawet szkoda mi trochę cb..

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
angeldog

Gościu idź do psychologa, serio albo zrób coś ze swoim życiem, bo na jaja już za późno pewnie zostawiłeś gdzieś w szkole podstawowej, skoro bełkoczesz do mnie zza ekranu. Jak czytam co tu wypisujesz to taki poziom preferujesz, że jestem w szoku. Dosłownie inteligentny nieład w pełnej okazałości. Także ja pasuje karty a ty jak ten gołąb myśl, że wygrałeś. Ogólnie poziom trolla jak dla mnie masz na 6+ ;) Prawie dałem się nabrać. No chyba, że jednak jesteś niedorozwojem to zwracam honor. heh.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones