PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10003380}

Barbie: wielkie miasto, wielkie marzenia

Barbie: Big City, Big Dreams
5,2 232
oceny
5,2 10 1 232
Barbie: wielkie miasto, wielkie marzenia
powrót do forum filmu Barbie: wielkie miasto, wielkie marzenia

Opinia

ocenił(a) film na 3

Taki sobie film. Już o wiele bardziej podobał mi się film ,,Barbie Przygody księżniczek", gdzie fabuła była odgrzewanym kotletem, a już bardzo przypadł mi do gustu ,,Barie i Chelsea zgubione urodziny", niż film. ,,Barbie Wielkie miasto, wielkie marzenia". Barbie Brooklyn nie przypadła mi do gustu. Plus taki, że w filmie chociaż na chwilę pojawiła się rodzina Barbie Malibu i jej przyjaciele z Malibu. W tym roku ma się pojawić nowy serial z Barbie Malibu, gdzie drugą pierwszą planową postacią będzie Barbie Brooklyn. Była bym wręcz w wniebowzięta jak to było w przypadku serialu ,,Barbie Dreamhouse Adventures" i ,,Barbie Dreamhouse Adventures: Go Team Roberts", ale nie jestem odnośnie tego nowego serialu dlatego, że ma grać też pierwsze skrzypce Barbie Brooklyn. No jakoś nie jestem ciekawa jej bliskiego otoczenia. Już wolałabym poznać bliskie otoczenie Teresy, Daisy, Nikki, Renne czy Kena. Dobrze, że Barbie Malibu i jej rodzina i starzy przyjaciele też się pojawią w nowym serialu, bo dla nich warto oglądać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones