PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36882}

Bandzior rusza na szlak

Bandit: Bandit Goes Country
6,5 310
ocen
6,5 10 1 310
Bandzior rusza na szlak
powrót do forum filmu Bandzior rusza na szlak


....................................................................
Czy ktoś ma pojęcie gdzie można zdobyć filmy z tej serii "Bandziora"
?????????????????????????

....................................................................

wladek737

przyłączam się do pytania :)

tez od bardzo długiego czasu przekopuję internet w poszukiwaniach wszystkich 4 filmów o bandziorze i niestety bezskutecznie :( nigdzie ich nie można zlaezc :( chyba nikt tego nie ma bo pytalem zarówno na forach polskich jak i zagranicznych i moje reqesty zawsze pozostawały bez odpowiedzi :( niestety :(
jak by ktos mial namiar na cokolwiek zkad mozna pobrac te filmy dajcie znac :D

pozdroo

ocenił(a) film na 8
mxgts

Mam ten filmik na VHS w ciągu miesiąca go przegram na DvD i wsadzę na torrenty.org razem z Bandzior i karuzela srebra, mam tylko te dwie części. Pomóżcie mi znaleźć pozostałe dwie.
Mój e-mail: bobass6@poczta.onet.pl

ocenił(a) film na 8
wladek737

Na torrenty.org dziś wsadziłem, program do pobrania filmu potrzebny utorrent.

bobass6

hej ;)
mógłbyś podać albo przesłać mi na email link do tego ??? bo nie moge znalezc na stronie torrenty.org tych filmów :(

mxgts

i taka mała jeszcze sugestia ;) może wrzuć to na pireatebay albo na mininova bo na torrenty.org trzeba chyba placic za rejhestracje :/

btw nie wiem czy nie uda mi sie zdobyc pozostalych dwoch czesci ;) tylko problem w tym ze koles co chyba je ma, wszystkie filmy ma na kasetach vhs i nie wiem za bardzo jak to przegrac na kompa :/

mxgts

Do Pana mxgts:

nie wiem ile kosztuje rejestracja (dawniej 5 złotych) ale to chyba nie jest jakaś wysoka cena dla kogoś komu zależy na ściągnięciu tych filmów, prawda ?

marek222

zgadza sie ;] cena nie duza ALE sa inne darmowe strony ;) ale to oczywiście wszystko zależy gdzie kolega co posiada te filmy je uploadnie ;] byle nie na RS :D

mxgts

Ja mam filmy Bandzior rusza na szlak i Bandzior, Bandzior. Przegrać nie umiem i też czasu nie mam do lipca, może później się za to wezmę. Jakość raczej zła z TV4. Natomiast tu w komentarzach jeden z panów pisał że ma oryginalne VHS z ITI - może by się poświęcił i przegrał ?

bobass6

Witam,

tak jak już pisałem w innym temacie na torrentach.org była awaria i wygląda na to że oba filmy przepadły. Może mógłbyś wrzucić je na rapidshare i linki umieścić na peb.pl ?

Pozdr.

ocenił(a) film na 8
wladek737

Sory że tak długo, ale byłem dłuższy czas w delegacji oto linki do filmów:
http://torrentownia.org/filmy-xvid-divx/torrent/bandzior-i-karuzela-srebra-bandi t-and-the-silver-angel-117819
i
http://torrentownia.org/filmy-xvid-divx/torrent/bandzior-rusza-na-szlak-bandit-g oes-country-117818
Wsadziłem także poraz kolejny na torrenty .org
Pozdrawiam

bobass6

Czy do ściągnięcia tych plików konieczna jest rejestracja ? Bo nie chcą się pobrać.

ocenił(a) film na 8
marek222

Niestety tak, rejestracja na tej stronce kosztuje 5zł i jest jednorazowa, czyli raz i całe życie korzystania.

bobass6

Faktycznie, dziś się da zassać. Wczoraj coś było nie tak.

marek222

Oj zasysa się bardzo powoli...

<za krótki><za krótki><za krótki><za krótki>

bobass6

Witam.Szkoda że wrzuciłeś te filmy na takie strony.cóż ludzie próbuja tylko pobrać a sedów tradycyjnie brak.Dlatego też szanujące się trakery za brak seedowania blokują ip takiej pijawce.Jeżeli mogłabym coś zasugerować,oraz prosić wrzuć te filmy na rapid,lub serwr od siebie.W ten sposób wszyscy będa zadowoleni Pozdrawiam.

kaczuszka62

Ja już wcześniej sugerowałem rapid, teraz zapłaciłem te 6 złotych za rejestrację i nic nie wskazuje na to żebym miał pobrać. Stanęło na 8 5 i ani drgnie. :)

marek222

Dokładnie mam podobnie tyle że z innej stronki,jednak u mnie jest 9,2 i 8,3 i również ani drgnie.Jak wspomniałam napewno są osoby które mają ten fimik już pobrany tylko niestety nie bardzo się chce sedować.Cóż uważam również że rejestracja nie jest majątkiem ale powinny tam być zasady takie jak na HT,lub Tg.Wtedy wszyscy by ładnie sedowali by nie stracić konta.Można jeszcze tylko raz prosić kolegę by wrzucił to na rapid,lub serwer od siebie ,choć proponowałabym bardziej rapid z uwagi że linki tam tak szybko nie giną.Pozdrawiam wszystkich fanów Bandziora.

kaczuszka62

Jest lekki postęp, 14% i 17% więc może za jakiś czas da radę. :)

marek222

Wczoraj pod wieczór pojawiło się dwóch seedów i dlatego troszkę poszło
u mnie jest 14,9 i 17,7.Sprawdziłam jak wygląda ten fim cóż jest to Vhs-ripna moje oko z tv Polsat,jakość cóż lepsze to niż nic.Dowiedziłam się też że podobno Bandzior rusza na szlak i Bandzior i ślicznotka były na płytach dvd może warto poszukać po wypożyczalniach?

kaczuszka62

hey i jak udalo sie komukolwiek zassac te filmy ??? jesli tak to prosilbym o reupload tego gdziekolwiek ;-) bo niestety mi download stanal na kilkunastu % iii ani drgnie :(

mxgts

Się nie udało. Szanuję że kolega znalazł czas by zripować pliki, no ale wiedząc że nie korzysta dużo z kompa, powinien jednak wrzucić je na rapida.

marek222

Lekko poszło, 43% i 47%. Ale jeszcze trochę to potrwa...

ocenił(a) film na 8
marek222

W tym i przyszłym tygodniu, siduję od godziny 10 do 15, także zapraszam do ściągania:-)

bobass6

Dziękować. :D

<za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki>

marek222

Wielkie dzięki.Postęp jest taki 53,5 i 58,8.Może mógłbyś kolego o ile możesz ustawić wysyłanie bez limitu? W ten spsób może ktoś z nas pobierze to szybciej.Z mojej strony mogę obiecać seedowanie do48h a później na prośbę.Pozdrawiam i dzięki za włożony trud.

kaczuszka62

Witam.Kolego obiecałeś seedować od 10:00 do 15:00,dziś zero seedownia naprawdę wielka prośba raz jeszcze ustaw wysyłanie bez limitu.
Pozdrawiam.

kaczuszka62

Ja radzę tylko nie napalać się za mocno, ja te filmy obejrzałem także będąc dorosły, nie tylko będąc dzieckiem. Ogólnie potrzeba dużo sentymentu do nich bo nie są to oscarowe produkcje i momentami trudno je stwarić. : )

marek222

Strawić :)

<za krótki><za krótki><za krótki><za krótki>

marek222

Filmy da się już pobrać w całości. Ja mam film Bandzior i bandzior, ale nie mam możliwości przeróbki z VHS na divx. Mogę pocztą przesłać komuś kasetę kto może zripować i zuploadować film, jacyś chętni ?

ocenił(a) film na 8
marek222

Możesz przesłać mi, proszę o kontak na e-mail w sprawie tej wysyłki.
Oto mój e-mail: bobass6@poczta.onet.pl

bobass6

Filmy są do nabycia na DVD. Oryginały plus te 4 z lat 90-tych.

http://www.amazon.com/Smokey-Bandit-7-Movie-Outlaw-Collection/dp/B003VRJ89S

wladek737

szukasz nadal ?
bo widzałem na zalukaj...:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones