PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=811694}

Ballada o Busterze Scruggsie

The Ballad of Buster Scruggs
7,0 38 697
ocen
7,0 10 1 38697
6,7 40
ocen krytyków
Ballada o Busterze Scruggsie
powrót do forum filmu Ballada o Busterze Scruggsie

U mnie numer jeden i numer trzy. Przy pierwszej uśmiałem się jak przy Django, a trzecia mocno mnie ścisnęła za serce.

ocenił(a) film na 10
xavi1991

Moja ulubiona to "Meal Ticket". Bardzo smutna i wymowna... Dająca do myślenia jeszcze na długo po seansie, bo tak jak w życiu ludzie nie chcą słuchać o ważnych sprawach i wolą zadowolić się jakimiś tanimi sztuczkami, nad którymi nie trzeba się wiele zastanawiać i zmieniać dotychczasowego, wygodnego życia. Wszystko co wartościowe na tym świecie okazuje się niczym kiedy w grę wchodzi żądza pieniądza.

ocenił(a) film na 8
xavi1991

Chyba pierwsza bo mimo wszystko najweselsza. Praktycznie tylko epizod z poszukiwaczem złota kończy się dobrze. Trochę przesadzili z tym dołowaniem widza.

ocenił(a) film na 7
dezertx

to chyba miał być taki trochę anty-western w założeniu.

ocenił(a) film na 8
xavi1991

a o czym była ostatnia część? To była metafora śmierci i oni jechali w zaświaty?

ocenił(a) film na 7
dezertx

pierwsza moja myśl od razu po zobaczeniu. Saloon jako piekło (czy inne zaświaty), a w drodze do niego spowiedź w powozie i analiza całego swojego życia.

ocenił(a) film na 7
xavi1991

Dla mnie najlepsze były nr.3, nr. 4 i nr.5, ze wskazaniem nr.5 na pierwsze miejsce.

ocenił(a) film na 7
xavi1991

Mnie osobiście podobała się 1 i 2 miały fajny czarny humor, ale najbardziej 5.

ocenił(a) film na 7
xavi1991

ta z gościem bez rąk była nudna i nie potrzebna jak dla mnie

marcin_lendzion

Nudna, smutna i gorzka. Zostawia widza z szeroko otwartymi ustami i pytaniem na ustach "ale jak to..."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones