PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=811694}

Ballada o Busterze Scruggsie

The Ballad of Buster Scruggs
7,0 38 671
ocen
7,0 10 1 38671
6,7 40
ocen krytyków
Ballada o Busterze Scruggsie
powrót do forum filmu Ballada o Busterze Scruggsie

Praktycznie każdy kadr nadawałby się na tapetę.

Salmonella

Zwłaszcza w historii o poszukiwaczu złota. Piękno natury ukazane niczym w raju. Motylki, jelonek, cudowna zieleń, krystalicznie czysty strumyk, rybki... Zresztą ta historia ma trochę ukryte przesłanie zwiazane z człowiekiem i naturą. Człowiek przepędza motylki, rybki i jelonka. Narobił trochę zamieszania, nakopał dziur itd. A po jego odejściu motylki, rybki i jelonek wróciły na swoje miejsce.

ocenił(a) film na 8
krzysyek

Zaryzykowałabym, że przesłanie nie jest trochę ukryte, ale powiedziane wprost. Bo z punktu widzenia natury człowiek to najgorsze, co spotkało naszą planetę.
Dla mnie najlepsze opowiadanie. I jakże prawdziwe.

ocenił(a) film na 7
Salmonella

Miałam dokładnie taką samą refleksję.

Salmonella

Miałem to samo jak zobaczyłem trailer, korekcja barwna też zasługuje na oscara.

ocenił(a) film na 9
Salmonella

To prawda, ale to standard w przypadku Bruno Delbonnela :)

Salmonella

Doslowne, HD video kadry, odarte z kinowej magii. Zdecydowanie wole klasyczne westerny w Technicolorze.

ocenił(a) film na 8
Salmonella

Jestem podobnego zdania. Profesjonalne, nastrojowe zdjęcia.

ocenił(a) film na 7
Salmonella

Jestem aż zaskoczony że nikt tego nie docenił na tegorocznych oscarach :/. Fajnie że docenili chociaż piosenkę "When A Cowboy Trades His Spurs For Wings", jednak wolał bym nominację za zdjęcia, bo ten film zdecydowanie na to zasługuje.

Samaranth

Takie filmy oglądaja napaleńcy a ci głosu nie mają.

Samaranth

Takie filmy

ocenił(a) film na 9
Salmonella

Jak dla mnie ujęcia i prowadzenie kamery rewelacyjne.
ps. Fajne ujęcie ze środka gitary

użytkownik usunięty
Salmonella

Widać, że Coenom teraz bardziej się opłaca współpraca z Bruno Delbonnelem. Sądząc po Tragedy of Macbeth układa się ta współpraca bo Inside Llewyn Devis już wyglądał ciekawie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones