PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119676}
6,3 57 109
ocen
6,3 10 1 57109
3,7 6
ocen krytyków
Babylon A.D.
powrót do forum filmu Babylon A.D.

Nędza i strata czasu.

użytkownik usunięty

"Vin Disel naprawde dobrze zagrał! Film godny uwagi!" "Efektowny film..kino na wysokim poziomie.Polecam!!!!! " To są żarty. a raczej to byłyby żarty ale im film naprawdę się podobał. A fakty są takie, że Disel nie zagrał bo nie potrafi, recytowanie bzdurnych frazesów i udawanie, że się strzela to nie jest gra. Film nie jest godny niczyjej uwagi, bo jest o niczym. Dobry zły przemytnik, co nikogo się nie boi i używa brzydkich słów, jest pobożnym gościem co modli się przed posiłkiem, dotrzymuje słów, i zabija tego, któremu śmierć obiecał, gdy dostanie zadanie dostarczenia przesyłki - cud dziewicy, wrażliwiej, pięknej i walczyć tez potrafiącej, w trakcie realizacji okaże wrażliwą stronę swojej natury i mimo braku wizy (skąd my to znamy) przeflancuje ją do USA, gdzie jednak nie odda jej tym złym, lecz ryzykując życie, zrezygnuje z wykonania zadania, dla niej. Ginąc dwu i pół krotnie, raz prawie, raz naprawdę, a raz wirtualnie, zostanie ojcem nieswoich dzieci o różnych kolorach skóry i trzymając je za rączki będzie spacerował koło domu. Szmira. Obsada filmu z grupką niezłych aktorów dowodzi, że w świecie aktorskim też trzeba czasem żyć z czegoś, nieważne z czego.

ocenił(a) film na 7

" A fakty są takie, że Disel nie zagrał bo nie potrafi"- a ty co krytyk filmowy ^^? Fabuły się nie czepiaj, bo to adaptacja książki i według mnie film dobrze zrealizowany, choć mogli dać reżyserowi większe pole do popisu, bo z tego co slyszalem, strasznie go ograniczali i producenci chcieli aby zrobic z tego filmu, rozpierduche nastawiona jedynie na akcj. Film poszedł niestety w tym kierunku. Podobala mi sie wizja swiata, nowoczesna ameryka, zniszczona europa, fajny kontrast. Nieźle tez wygladalo miasto z kraterem po wybuchu. Wg mnie film mógł być lepszy ale i zły nie jest. To by było na tylę.

Robert przychylam się do twojej wypowiedzi.Tak, mnie też scena końcowa najbardziej rozśmieszyła normalnie żenua. Nie mam pojęcia dlaczego ten film ma tak wysoką ocenę sic!

użytkownik usunięty

Prawie, że spadłem z krzesła po przeczytaniu ironicznego streszczenia tego filmu. Dodam tylko, że jedyne co mi się podobało to Gorsky z atomówką, poza tym totalne DNO i wodorosty. Bardziej uwagę przyciąga "Świat według Kiepskich".

ocenił(a) film na 6

Gorsky i atomówka to zdecydowanie najgorsza scena w filmie ;]

ocenił(a) film na 6
donlemon89

Dla mnie to jedna z nielicznych, fajnych scen tego kiepskiego filmu. Druga to scena w namiocie "Wszyscy zginiemy w Nowym Yorku. Dobranoc".

ocenił(a) film na 3

Nie warto czasu na to tracić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones