PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=474621}

Błękitna głębia 2: Rafa

Into the Blue 2: The Reef
5,4 2 653
oceny
5,4 10 1 2653
Błękitna głębia 2: Rafa
powrót do forum filmu Błękitna głębia 2: Rafa

Kto wystawia ocenę 1/10??? Ja takiej oceny nie dałam nawet znienawidzonemu przeze mnie pewnemu filmowi! Tego filmu nie można nazwać nieporozumieniem. Ma on jakąś fabułę, ma trochę akcji. Na pewno nie jest jednym z lepszych filmów, ale zły też nie jest. 5/10

"Masakra", "Tragedia", "Badziewie", "Debilizm", "Beznadzieja" - te komentarze są nieporozumieniem! Film to DNO, ale dla autorów tych komentarzy należałyby się oklaski? Chyba nie.

ocenił(a) film na 5
elo_tu_justina

Dokładnie tak jak mówisz... Nie rozumiem absolutnie jedynek wystawianych temu filmowi, 2/10 chociażby za widoki należałoby się...

elo_tu_justina

Dno i ocena 5??? Przez takie umysłowe blondynki mamy oceny filmów, którymi nie można się kierować. Zajmij się może czymś, co na pewno potrafisz...

ocenił(a) film na 6
elo_tu_justina

Nawet niezły, kiedyś już go widziałem, dłuższy czas temu, bo szybko sobie przypomniałem szkielet fabuły, ale detali jakoś nie pamiętałem. Jednak pomimo tego obejrzałem ponownie i całkiem miło było.
Trochę naiwny, trochę dziecinnych zagrywek, jak choćby postać "słodziutkiej" terrorystki w dodatku czarnuli (nie wiadomo skąd?!), która bije większych od niej chłopów i gania ze spluwą ludzi po mieście, oczywiście nikt jej nie daje rady, ani nikt jej nie zamierza w tym przeszkadzać, ale jako rozrywka jest okej i tak go należy traktować.

Śmiało można oglądać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones