PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637247}

Avengers: Czas Ultrona

Avengers: Age of Ultron
7,2 208 027
ocen
7,2 10 1 208027
6,0 33
oceny krytyków
Avengers: Czas Ultrona
powrót do forum filmu Avengers: Czas Ultrona

Są dwie rzeczy, które zawiodły mnie w tej części...
Czy wam też przeszkadza to, że Hawkeye potajemnie założył rodzine? xd
Znaczy... Od początku myślałam, że bedzie z Natasha ;p
A druga sprawa to śmierć Quicksilvera... Do końca miałam nadzieje, że wróci. Miałam nadzieje, że jakoś mu pomogą. Myślicie, że wróci jakimś cudem? :)

ocenił(a) film na 9
Martyna37

To pokazanie normalnego życia Clintona jest świetnym rozwiązaniem i nikt nie mówił nigdy że Wdowa z nim będzie. Dobrze że Quicksilver zginął, nie pasuje do składu i widocznie nie jest potrzebny w dalszych filmach

ocenił(a) film na 7
Himiteshu

Goście latają w obcisłych kolorowych wdziankach z pelerynami i strzelają laserami z głowy, zamieniają się w zielone potwory itp a taki Quicksilver miałby do nich nie pasować, dlaczego? Jego śmierć przynajmniej wzbudziła jakieś emocje, w poprzedniej części żaden z superbohaterów nie ucierpiał, chociaż dla mnie to było trochę przewidywalne że któreś z rodzeństwa zginie.

ocenił(a) film na 9
Anthrax91

Bo musieliby wymyslic calkowicie sceny podporządkowane jego mocy szybkosci, dlatego też pewnie ten Quicksilver z X-menów był tak krótko na ekranie

ocenił(a) film na 7
Himiteshu

Zawsze to jakieś wyzwanie, mogli podejść ambitniej niż twórcy X-Menów i wymyślić coś ciekawego ;)

użytkownik usunięty
Anthrax91

serio wiedziałeś oż ty :) ty chyba wiesz wszystko nawet wiedziałeś że ćmy nie będzie skandal :)

jam nie o taką polskę walczył :D

użytkownik usunięty
Martyna37

Nie przeszkadza ale intryguje w sumie nie narzekam ten wątek jakoś mi nie przeszkadzał miło wiedzieć że Natasha jest ciocią :)

użytkownik usunięty
Martyna37

co do Quicksilvera to IMO tak do końca to chyba jednak go nie zabili tylko "wysłali na wakacje". Podejrzewam że w Marvelu 'zabili go' ponieważ nie chcieli wprowadzać widzów w dezorientację jako że ta sama postać pojawia się jeszcze w filmach z serii X-Men od konkurencyjnego Foxa. Bo powiedzmy Sobie prawdę że przeciętny widz (jak np. mój Tata xD) nie odróżnia tak naprawdę Foxa od Marvela, ani nawet Marvela od DC :) Co prawda Kevin Feige w pewnym wywiadzie zaprzeczył ewentualnemu powrotowi tej postaci do MCU, ale podejrzewam że chcą nam zrobić niespodziankę i Pietro kiedyś "zmartwychwastanie" w którymś z przyszłych filmów tego uniwersum kiedy to np. znudzi się nam ten "Quick-hipser Timestopper" od Foxa albo stanie się cud i Marvel z Foxem się dogada a potem będziemy mieć X-Men w MCU :)
BTW [SPOILER]Agent Cuolson też zezgonował w Avengers (dźgnięty włócznią prosto w serce!) a potem powrócił i jeszcze dostał własny serial! xD [SPOILER]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones