PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=478475}

Auta 2

Cars 2
6,6 65 182
oceny
6,6 10 1 65182
5,6 14
ocen krytyków
Auta 2
powrót do forum filmu Auta 2

Noie jestem fanką filmów animowanych, ale Auta były naprawdę fajne :D Jeśli mają być na poziomie pierwszej części to czekam. Ale z drugiej strony prawie zawsze sequel jest gorszy od pierwszej części... Mam nadzieję, że "Auta 2" będą równie zabawne i ciekawe jak "Auta" xD

Arigaato

a ja wyczuwam chec zrobienia wielkiej kasy. "Auta" byly bardzo dobra animowka,tylko ze chcialabym zwrocic uwage na ich inspiracje.

"auta" zainspirowane byly prawdziwa historia drogi 66 i lezacych przy niej miasteczek. i to wlasnie ta tematyka (a nie zygzak mcq) urzekla mnie w tym filmie najbardziej. A przeciez nie da sie wymyslic drugiej czesci do historii po czesci "opartej" (jesli mozemy tak mowic w pzypadku gadajacych samochodow) na faktach.
Teraz bedzie pewnie naciagana nuda...

Poki co, staram sie byc dobrej mysli.. Maja 4 lata na pomysl, a pewnie sie przedluzy. I zeby skrocic sobie czas oczekiwania, polecam dodatki z plyty dvd 'auta', gdzie wlasnie znajduje sie krotki filmik pokazujacy inspiracje tworcow :D

ramillis

niezapinajmy o tym ze tworcy pozostawili sobie furtke do stworzenia nastepnej czesc a mianowicie zygzak niezdobyl zlotego tloka (jeszcze :P)

bezskorny

i dlatego spodziewam sie co najwyzej porzadnego filmu dla mlodszych widzow. ale to juz nie bedzie "animacja z dusza". :D

ramillis

film tworzy Pixar więc nie ma co się bać o jego poziom bo będzie równie dobry jak w części pierwszej a może nawet i lepszy

ramillis

dokładnie, nie będzie już opowiadać tak pięknej historii jak jedynka,
uwielbiam tą bajkę, pokazuje że samochody naprawdę mają dusze...

ramillis

Moim zdaniem każdy film Pixara ma "dusze" i Auta 2 pewnie też będzie miał. Pixar zawsze dopieszcza swoje filmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones