PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=755384}
6,5 68 505
ocen
6,5 10 1 68505
5,8 26
ocen krytyków
Atomic Blonde
powrót do forum filmu Atomic Blonde

Meczące

ocenił(a) film na 1

Baby bija facetow ...50kg agenta bije 5 roslych meszczyzn conajmniej kazdy z nich 100kg ...mam juz dosyc takiej lipy i nawet nie chce mi sie dalej rozwijac tematu...

Fury77

no ale jak to baby biją facetów??? masz rację, warto tylko oglądać filmy gdzie jeden facet potrafi zastrzelić 40 innych na raz

ocenił(a) film na 1
Star_Man

Tak jak w temacie

Fury77

IDIOCI nie powinni miec dostępu do internetu.

ocenił(a) film na 1
kotbury

IDIOTA to cie zrobił.

ocenił(a) film na 8
Fury77

To jakiś żart? Jestem dużo niższa i drobniejsza od Charlize i ważę 56 kg xD ty w ogóle miales jakieś bliższe spotkania z kobietami, żeby móc poznać ich ciężar, bo chyba nie. Że wszystkich tych 6 gości, których wtedy załatwiła mkze dwóch wyglądało na 100 kg, z czego jednego zabiła jednym strzałem prostu w łeb, z drugim trochę tam się szamotała ale głównie rozwalił go upadek że schodów, czytaj załatwiła go sprytem. A propos sprytu, to właśnie spryt, gobkosc, zwinność i dobre wyszkolenie dają przewagę w walce nad przeciwnikiem a nie MASA xD prawdziwi wojownicy nie są wielcy i nabici, bo poruszają się jak ciężarówy. Za dużo się naoglądałeś jakiegoś szajsu typy kapitan Ameryka albo coś. Kończąc ten wywód, ta scena walki podczas której super wyszkolony szpieg, będący wysoką i silną kobietą po kolei, zaznaczam po kolei zabiją 6 typów, z czego połowa waży 5 kilo więcej od niej, a drugą połowę rozwala prostym strzałem, jest znacznie bardziej realistyczna niż twoje bezmózgowe papki typu, "jeden koleś 5 nabojami rozwalił 30 kolesi" xD

ocenił(a) film na 8
Fury77

Doczytałam, CONAJMNIEJ KAZDY Z NICH MA 100KG xD ty serio nie masz żadnego wyczucia wagi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones