PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849474}
3,3 12 065
ocen
3,3 10 1 12065
Asymetria
powrót do forum filmu Asymetria

Właśnie obejrzałem i nie żałuje, idealny film na porę jesienno - depresyjną.

Jestem wielkim fanem Symetrii ale ten film i pierwsza część to dwa inne światy, więc jak Konrad zapowiedział że film będzie całkowicie się różnił od jedynki to nie napalałem się na taką samą część, bo nie było na co, bo w jedynce został wszystko dopięte...
Panowie powiesili Pedofila i każdy z nich później wylądował w innym więzieniu tak jak Siwy...
Cieszę się że wykorzystali tak postać Zborka i Adolfa, tutaj Konrad zaczerpnął Historii z jedynki przy pierwszej Historii, druga Historia już bardziej obrazowała postać Adolfa i ta postać do niego mi bardziej pasowała niż tam gdzie dał się sprać Zborkowi młotkiem, choć miało to sens za to że Adolf wypieprzył Zborka na harem 15 lat wstecz...

Szczerze mówiąc to nie jest film dla fanów Vegi, Pasikowskiego, Smarzowskiego itd. jeśli ktoś oczekuje obcinania głowy, piłowania zębów pilnikiem do łańcucha to sie grubo zawiedzie, przekleństw też jest bardzo mało, ten film miał obrazować melancholię i brud jaki może się przydarzyć każdemu, pierwsza Historia obrazuje że można iść siedzieć za niewinność i za samoobronę, a druga że może dojść do poważnej tragedii przez władzę ( policje ) Nie jest to symetria, jest to typowy dramat aktorzy dobrze zostali dobrani.
Roznerski dobrze odegrał swoją rolę moim zdaniem, akurat on do takich ról idealnie się nadaję...
Adolf też dobrze, Zborek tak samo.

Nie wiem czemu ludzie tak nisko oceniają ten film, wy na prawdę mieliście wszyscy nadzieje że to będzie kontynuacja Symetrii? Przecież w jedynce zostało wszystko dopięte do samego końca...

Ja oceniam ten film 7/10 bo opisuje z dwie różne Historie i nie jest to jakaś kopia Pitbullów, tylko typowy dramat, a no i świetne efekty z tymi karaluchami.

ocenił(a) film na 8
ambrose123

Ludzie nie ogarniają że "symetria" miała tak naprawdę pokazać jak jest w polskich więzieniach, a historia Łukasza tylko była po to żeby po prostu jakieś wątki były. Ale było parę nawiązań do jedynki czyli Zborek i Adolf, a także niewinność. Film na plus. Ale minus taki że za krótkie te niektóre wątki, np mogli zrobić coś więcej z miśkiem z nadarzyna.

ambrose123

Ostatnio na YT Konrad opowiedział o tym jak przed premierą pojawiły się tysiące ocen negatywnych z powodu rzekomego konfliktu z Agnieszką Holland i niestety po obejrzeniu filmu muszę stwierdzić że coś w tym jest... film na pewno dużo lepszy, niż zasługuje na 3.5 to po pierwsze, dwa super scenariusz, film solidny i trzyma poziom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones