PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849474}
3,3 12 065
ocen
3,3 10 1 12065
Asymetria
powrót do forum filmu Asymetria

Roznerski budzil moje najwieksze obawy ale tu gra grzecznego chlopca czyli takiego jak jest w realu. Nie jestem jego fanem ale tu moze pasowac do tej roli. Trailer- wszystkie zwiastuny mają pokazywac film tak aby z kazdym następnym widz domyslal sie jeszcze mniej o czym on bedzie. Film ma byc ciezką psychodelią, jesli nie dramatem psychologicznym. Kawałek cięzkiego kina po ktorym widz z seansu ma wyjsc i o filmie dlugo myslec. Czy tak bedzie zobaczymy. Film bedzie mocno realistyczny, sceny w wiezieniu krecone przy obecnosci 2 znanych przestepcow ktorzy siedzieli wiele lat. Obsada aktorska bardzo mocna, Dariusz Biskupski vel adolf z Symetrii tez bedzie gral. Mam nadzieje, ze to bedzie jeszcze lepszy film niz Symetria.

Kinomaniakwarszawski

Zabawne w tym wszystkim jest ten caly hejt korwin-piotrowskiej i tej gildii rezyserow na niewolskiego, ze krecil film na poczatku pandemii. Ludzie na planie byli zadowoleni bo mieli prace. Teraz jak zarazen jest jeszcze wiecej a plany ruszyly to gildia i piotrowska milcza.

Kinomaniakwarszawski

Ja o tym filmie się dowiedziałam pod koniec zeszłego roku, czytam właśnie komentarze bo mam w planach obejrzeć. Co do panDemii i tego, że ludzie wypowiadają się na temat innych i tego co robią, nie widząc swojego pod nosem, to jest norma, szczególnie w tym kraju, ale to oczywiście nie jest winą naszego kraju, tylko rozpuszczonych jak pańskie bicze ludzi, którzy mają za mało pokory, za dużo w du*pa ch i zamiast dać ludziom pracować, to jak psy ogrodnika.. szczekają. Myślisz, że jak zacznę oglądać od Asymetrii, a po zobaczę dopiero Symetrię, to będzie ok, czy lepiej zacząć od starszego filmu? Pzdr

Kinomaniakwarszawski

Facet, niezłe oderwanie od rzeczywistości masz. To tak w celi wygląda? ;) Ten film, to kompletny gniot pod każdym względem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones