PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849474}
3,3 12 060
ocen
3,3 10 1 12060
Asymetria
powrót do forum filmu Asymetria

Bardzo zly

ocenił(a) film na 2

Bardzo zly to dobre okreslenie tego filmu dobrego preciez rezysera, moze to wina scenariusza, ktory nie trzyma sie niczego. Role tak przerysownae, ze czasami sam nie wiesz czy ogladasz film, czy dokument. Zawiodlem sie strasznie...

sonet2

Naprawdę jest tak słaby? Bo nie wiem czy wykupić dostęp. Ja w ogóle uważam, że ten pan "reżyser" jest mocno przereklamowany. Zrobił jeden niezły film wiele lat temu i jedzie na picu do teraz

sonet2

Teraz po obejrzeniu mogę już sam stwierdzić, że rzeczywiście film niestety słaby

sonet2

Gdzie go obejrze online?

Weronka90

na torkach jest bez problemu do znalezienia. Jest też na adc (;P), i innych streamach ;)

WojtasJ_

Torkach czyli gdzie?

Weronka90

Dzisiejsza jesteś? Mam ci podać portal z którego można pobrać lub obejrzeć film online? Wujek google nie gryzie.
Wpisujesz tytuł filmu z dopiskiem online i masz 500 wyników, wystarczy kliknąć w pierwszy lepszy odnośnik.

WojtasJ_

nie zawsze można znaleźć tak szybko dobry film online szczególnie jak miał premierę dopiero co w kinie

Weronka90

Poważnie??? Na kilku znanych portalach z filmami online, Asymetria jest już od stycznia 2021 w jakości 1080p.
Film miał premierę na "legalnej" platformie cyfrowej w listopadzie 2020r, na "lewych" platformach jest już od grudnia 2020. Premiera w oficjalnej cyfrowej dystrybucji zawsze bardzo szybko ma premierę w dystrybucji "nieoficjalnej".

WojtasJ_

To podaj adres stronki na ktorej mozna obejrzec ten film

Weronka90

Przecież ci napisałem co trzeba zrobić żeby znaleźć ten film online. Jeśli nie potrafisz tego zrobić, to czekaj aż będzie dostępny w sprzedaży na płycie.
Na tym portalu nie można podawać linków do stron z filmami.

WojtasJ_

No trudno ale mozna wyslac link na priv jak sadze

Weronka90

Można też zrobić to co napisałem wyżej i samemu znaleźć film, ale skoro się nie chce, to trzeba poczekać aż będzie dostępny w sprzedaży.

WojtasJ_

Dobea dzieki za info i to nie arcydzieło ze musze juz ogladac

WojtasJ_

Niektore filmy sa wczesniej na cda-hd.cc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones