PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=842429}

Asteriks i Obeliks: Imperium smoka

Astérix et Obélix, l'Empire du milieu
5,9 10 483
oceny
5,9 10 1 10483
3,8 9
ocen krytyków
Asteriks i Obeliks: Imperium smoka
powrót do forum filmu Asteriks i Obeliks: Imperium smoka

Jakie macie wrażenia po wydanym zwiastunie? Ja byłem dość sceptycznie nastawiony, szczególnie przez brak Depardieu w roli Obelixa ale aktor został świetnie ucharakteryzowany i nawet przypomina do złudzenia Gerarda. Marion również wygląda świetnie jako Kleopatra. Ogólnie zwiastun trochę zapowiada klimat rodem z Misja Kleopatra wg mnie i mam nadzieję, że rzeczywiście tak będzie. Ja jak na razie jestem pozytywnie zaskoczony.

Nekros97

Wygląda to tanio niczym filmy z serii Straszny film i tym podobne. Czemu scenografia i kostiumy są gorsze od pierwszej i drugiej części minęło ponad 20 lat a widzimy regres to samo jeżeli chodzi o charakteryzacje. Nie ma chemii między postaciami casting też wątpliwy bardziej to przypomina 2 ostanie części niż 2 pierwsze czyli słabiutko.

PIXA_GOD

Myślę, że 2 pierwsze części są na tyle świetne, że ciężko im dorównać albo chociaż stanąć obok nich. Jeśli będzie przynajmniej tak dobrze jak w Asterix na Olimpiadzie to myślę, że będę zadowolony. W Służbie Jej Królewskiej Mości uważam za dość słabą część, więc mam nadzieję, że nowy Asterix będzie o niebo lepszy.

Nekros97

Przecież na olimpiadzie to tez był syf

zimp80

Kwestia gustu. Dla mnie na Olimpiadzie był najlepszą częścią (głównie z uwagi na Brutusa), zaraz obok Misja Kleopatra.

Nekros97

No nie mógł zagrać, bo przecież na Rosjan nałożone są sankcje, w tym i kulturalne... nie dotarło do niego - "Obelusie, na Teutatesa... ".

Godless

Mogl, zaraz po ropoczeciu wojny zrezygnowal z rosyjskiego obywatelstwa, nie zagral bo nie chcial

Volear

Jak rzesz szybkie są zmiany kierunku wiatrów (%

Nekros97

Film nakręcili tylko po to aby zarobić kupę szmalu dzięki chińskim widzom skoro partia komunistyczna nie wpuszcza tam na ekrany filmy z USA -
Jak powiedzieli producenci : "Zaplanowano wiele podróży, a także wizytę z prezydentem Republiki Emmanuelem Macronem, aby zaprezentować projekt chińskim władzom .

Nekros97

Francuzi potrafią robić dobre komedie i mam nadzieję że ten filmy będzie udany.

Nekros97

Francuzi potrafią robić dobre komedie i mam nadzieję, że ten filmy będzie udany.

Nekros97

Francuzi potrafią robić dobre komedie i mam nadzieje że ten film też będzie udany

Saylora

Napisz to jeszcze raz bo nie zrozumiałem o co ci chodzi

Ragnar

Jaki pyskaty się znalazł. Jestem tu nowa i mogą mi się zdarzać takie rzeczy.

Ragnar

Francuzi potrafią robić dobre komedie i mam nadzieje że ten film też będzie udany

Chwascik18072

Noo i teraz to rozumiem. Nie można było tak od razu?

Nekros97

Francuzi potrafią robić dobre komedie i mam nadzieje że ten film też będzie udany

Chwascik18072

A nie uważasz, że Francuzi potrafią robić dobre komedie i ten film też będzie udany?

Nekros97

Depardieu jest skończony pod każdą szerokością geograficzną i zatrudnienie go w kolejnej odsłonie przygód Galów zakończyłoby się blamażem. Widzimy zresztą w jakich produkcjach on występuje. Niech siedzi w Algierii, bo chyba tam niegdysiejszy Obelix obecnie mieszka. A przynajmniej tak zapowiadał w 2018.

ocenił(a) film na 7
Nekros97

Jestem już po seansie. Jeśli tylko pójdzie się z dobrym nastawieniem, bez żalu za Depardieu, otwartym na dobrą zabawę, nie ma zawodu!

ocenił(a) film na 7
danzie1

True! Zapowiadało się gorzej, zasłużone 7/10.

danzie1

Dobrze wiedzieć, bo niektóre portale jak np. Gram.pl raczej dość słabo ocenili tę część. Z drugiej jednak strony ich recenzje filmów z reguły są dość przesadzone i często dają słabą ocenę produkcjom, które wcale tak złe nie są.

Nekros97

Widoczny jest nie tylko brak Depardieu, ale i Bellucci w roli Kleopatry. Ale o ile Gerard został wykluczony ze względów politycznych, tak Monica pewnie ze względu na angaż Cassella, z którym są w separacji, no i wiek też niestety powoli robi swoje...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones