PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=842429}

Asteriks i Obeliks: Imperium smoka

Astérix et Obélix, l'Empire du milieu
5,9 10 483
oceny
5,9 10 1 10483
3,8 9
ocen krytyków
Asteriks i Obeliks: Imperium smoka
powrót do forum filmu Asteriks i Obeliks: Imperium smoka

Film typowy dla netflixowej propagandy, turbo feminazistowski - wszyscy faceci przedstawieni są jako słabe półgłówki, natomiast postacie kobiet wszystkim trzęsą, rozwalają wszystkich facetów, itp. Jakby tego było mało to narzucany jest wątek wegański - nie chcę za dużo zdradzać ale chodzi o dyskusję Asterixa z Obelixem.

mr_mutex

A już myślałem że ta nasza czwarta wygrana z rzędu dumna nagroda dla najbardziej homofonicznego państwa w Unii Europejskiej to ściema a jednak coś w tym jednak jest.

użytkownik usunięty
soulfly777kris

Pomyliłeś fora? Przecież on nic o homoseksualistach tutaj nie napisał!

Ja też nic o homosiach nie pisałem. 
Coś za dużo myślisz o tych tematach ale nie martw się bo na filmwebie jest wiele dyskusji na ten temat więc powinieneś coś dla siebie znaleźć. 
Szukaj w tematach od produkcji Netflixa.

Jak zwykle coroczny wiosenny wysyp kryptogejów.

użytkownik usunięty
soulfly777kris

Jak nie rozumiesz co piszesz i co piszą inni to lepiej nie wypowiadaj się w ogóle na takim forum! Tyle ode mnie, bo twój wpis brzmi bardziej jak prowokacja niż cokolwiek sensownego...

Dzięki Ogrodniczek, zaoszczędziłeś mi pisania :) Wiesz, niektórzy zatrzymali się w rozwoju na podstawówce i czytaniu ze zrozumieniem.

mr_mutex

Poklep kolegę po plecach a potem raz dwa trzy do obory wywalić gnój (z całym szacunkiem dla osób mieszkających na wsi) to w końcu zrobisz coś pozytywnego ludzka amebo.

użytkownik usunięty
mr_mutex

Racja! Widząc kolejne wpisy tego gościa zauważyłem, że to zwykły troll i w ogóle nie rozumie co inni piszą. Nawet nie opłaca się mu odpowiadać, bo szkoda nerwów...

To prawda że nieraz trudno zrozumieć co takie ludzkie ameby jak wy piszą, dla ciebie np. homofobia to problem z homoseksualistami, tylko ameba może być aż tak głupia.
Po dziesięciu latach wychodzi następna część lubianego filmu familijnego oglądanego również przez dzieci a ameby takle jak wy po prostu muszą wcisnąć w nią teksty typu nazizm i co najciekawsze zabraniają na ten temat ze sobą rozmawiać. 
No niesamowitymi płatkami śniegu jesteście, mam nadzieję że was nie uraziłem zbyt mocno chociaż po tekście że pomyliłem fora to w sumie różnie to mogło wyglądać wiec prawdziwych strat jakie poczyniłem w waszych jednokomórkowych mózgach chyba nie dam rady oszacować.
Film familijny, bajka w której zawsze wszystko jest przerysowane, sceny w których Azjatki dzięki nieznanym w tedy wschodnim sztuką walk rozwalają wielu facetów na raz bo są od nich m.in. sprytniejsze a akcja dzieje się w latach 50 p.n.e czyli nikt w Europie wtedy raczej nie słyszał o takich technikach walk. 
Niestety dla ameby o zmutowanym mózgu o nazwie "mr mutex" która jakimś cudem posiadła zdolność pisania na klawiaturze jest to nazizm a dokładnie feministyczny nazizm, coś tam jeszcze sapał do weganizmu ale już nie mam siły do takich jednokomórkowców.

soulfly777kris

Mamusia chyba nie kochała za bardzo w dzieciństwie, bo widać ile jadu w tobie siedzi. Idź białorycerzu być białorycerzem gdzieś indziej.

mr_mutex

Człowieku ty naprawdę nie widzisz że się coraz bardziej pogrążasz  w swoich głupich wypowiedziach ?
To ty wciskasz nazizm w bajkę dla dzieci, na dodatek coś burczysz pod nosem że nie podoba ci się też w niej wątek wegański chociaż akurat w tym filmie wątek wegański był raczej wyśmiany czyli był parodią weganizmu bo zaraz potem Asterix i Obelix wcinają mięso aż im się uszy trzęsą ale dla ciebie to jest poważny problem  że ktoś w ogóle użył słowa weganizm.
Widzisz jak na razie to ty się tutaj prujesz i plujesz jadem a ja cię tylko wyśmiewam.
Po twoich komentarzach widać że masz strasznie zryty łeb.
Jestem niby białorycerzem czyli kimś "kto broni innych często słabszych" ale to ja pluje jadem dlatego że nie pozwalam tobie pluć jadem na innych.
I tu jak widać mamy sporo roboty dla psychiatry.
Serio jestem białorycerzem bo nie pluje jadem na kobiety w tym filmie ?
Wiesz w ogóle czym są wschodnie sztuki walk ?
Wiesz w ogóle czym jest np. Aikido gdzie wykorzystuje się siłę przeciwnika czyli nie trzeba być od niego silniejszym.
Powtarzam ci ponownie jak jednokomórkowej amebie że sytuacja działa się w latach 50 p.n.e gdzie nikt ogólnie nie słyszał w Europie o takim stylu walki więc większość facetów była zszokowana tym jak ta kobieta walczy i się porusza więc dlatego dostawali bęcki taśmowo niż w faktycznej zaciętej walce.
 Na dodatek to jest bajka dla dzieci z przerysowanymi i nie realnymi walkami bo kto po strzale w zęby leci w kosmos i spowrotem. Czego dalej nie rozumiesz ?

ocenił(a) film na 5
mr_mutex

Niby tak ale tutaj aż tak bardzo mi to nie przeszkadzało...

mr_mutex

Na całe szczęście nie było tęczowej zarazy

Remigiusz189

Muszę cię zmartwić ale jest jeden wpis osoby która opisuje że zabrała na ten seans dzieci które musiały oglądać "sceny męskiej miłości" jak to napisała. 
Znajdź sobie wpis o nazwie  "Masakrycznie zły :("
 użytkownika o nazwie "ajuzo"
https://www.filmweb.pl/film/Asteriks+i+Obeliks%3A+Imperium+smoka-2023-842429/dis cussion/Masakrycznie+z%C5%82y+%3A%28,3344697

soulfly777kris

Może ogladał inny film

Remigiusz189

On może tak tylko ciekawe co jego dzieci w tedy z nim oglądały skoro doznały takiego szoku bo w filmie było sporo męskiego seksu oraz dużo starszych ludzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones