PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=842429}

Asteriks i Obeliks: Imperium smoka

Astérix et Obélix, l'Empire du milieu
5,9 10 435
ocen
5,9 10 1 10435
3,8 9
ocen krytyków
Asteriks i Obeliks: Imperium smoka
powrót do forum filmu Asteriks i Obeliks: Imperium smoka

Szczerze - dobrze się bawiłem a tylko o to tu chodziło, może i mam wypaczone poczucie humoru ale dla mnie to jedna z lepszych komedii ostatnich lat. Nie szedłem na film, z nastawieniem, że będzie to coś co przebije poprzednie części a potraktowałem to jako zupełnie odrębny film. Generalnie polecam jako film na luzie :)

Slitek

Mam to samo. Fajny film. Biały gołąb pocztowy najlepszy :) Podoba mi się dobór Asterixa i Obelixa.

Anna_Sandstorm

Golab sms byl super, ale najbardziej podobala mi sie chinska ksiezniczka i Robert Maklowicz w roli narratora.

Anna_Sandstorm

"gołąb mi padł... masz ładowarkę? Musi mieć do egipską wtyczkę!" :-D

ocenił(a) film na 9
Slitek

Oczywiście, że tak. Pięknych i zabawnych scen było o wiele więcej ;)
I ta odmienność od ziejącego przemocą, alkoholem i chorym seksualizmem Hollwywood (czytaj: Korporacjonizmu) - cudna ;)

ocenił(a) film na 7
Slitek

czuc po prostu reke francuska, ten narod robi kilka rzeczy bardzo dobrze - strajki i komedie miedzy innymi. jesli do kogos nie trafily zarty to trudno ale byly zabawne, wizualnie nie ustepuje pola innym asteriksom a ze sie komus casting nie podobal, mnie akurat sie podobal i fajnie ze obeliks nie jest wreszcie kretynem

ocenił(a) film na 8
magda_pik1990

Gdybyś znała podobne filmy - dawaj znać, dobrze wiedzieć, że ktoś ma podobny gust ;)

ocenił(a) film na 7
Slitek

asteriks jest akurat dosc mainstreamowy niewazne kto sie za niego wezmie ale jest taka ekipa francuskich jajcarzy ktora robi bardziej niszowe komedie i czy sa lepsze czy gorsze zawsze bawia. alibi.com albo babysitting 2 polecam. choc ostatnio dobra tez byla komedia niepodobni ale to nie ich.

ocenił(a) film na 7
magda_pik1990

a jesli ktos daje najnowszego asteriksa w kategorii kino familijne to nie ma sie co dziwic ze pozniej ludzie wieszaja psy na produkcji bo rodzinka w niedziele siada z dziecmi po obiadku do bajeczki a tu wielkie rozczarowanie bo to nie na ich niski poziom intelektualny. zreszta asteriks nigdy nie byl dla malych dzieci raczej dla tych wiekszych.

ocenił(a) film na 8
magda_pik1990

Obejrzałem babysitting 2, pomimo słabego startu - całkiem ciekawa pozycja, może nieco mniej polotu co w asterixie ale forma dość niecodzienna. Humor głupkowaty ale bywały momenty że łezka ze śmiechu poleciała :D Dzięki, sprawdzę resztę ;)

ocenił(a) film na 7
Slitek

no ave ja to to nie jest :) ale cos innego i maja sukinkoty odwage, gdzie zobaczysz powiewajaca fujarke przed 23 :). glupki na wakacjach ... alibi.com ma wiecej polotu, a niepodobni jest po prostu ludzka, jak objerzysz to zrozumiesz to okreslenie w tym kontekscie.

Slitek

A misie to są w zoo...

ocenił(a) film na 8
eltoro10000

Serdecznie dziękujemy za ten bezużyteczny fakt...

Slitek

Szkoda, że bezużyteczny. Niektórzy wyciągają z tego pożyteczne wnioski.

Slitek

Fajny film na luzie. Humor mi odpowiadał no i przekonał mnie do marki Luibutiks

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones