PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751602}

Ardeny

D'Ardennen
6,6 2 548
ocen
6,6 10 1 2548
6,0 6
ocen krytyków
Ardeny
powrót do forum filmu Ardeny

Trzeba przyznać, że ciekawe kino... największy plus? Zaskakujące zakończenie... Fabularnie nie nadzwyczajnie ale naprawdę dobrze... Jak zwykle Bijvoet skradł cały film... bardzo ciekawa propozycja... mnie się podobało... 7.5/10 !

ocenił(a) film na 8
reptile2006

Kino belgijskie/holenderskie jest zazwyczaj mocne i ciekawe. Polecam film Borgman.

ocenił(a) film na 7
Ferbi155

Oglądałem Borgmana... niezły film... ale zdecydowanie gorszy od Arden. Przynajmniej jak dla mnie.

ocenił(a) film na 7
Ferbi155

Aczkolwiek w Borgmanie Bijvoet miał większe pole do popisu... Kapitalny aktor.

ocenił(a) film na 8
reptile2006

Borgmana oglądałem dwa lata temu (lub półtora roku). Zapamiętałem jego twarz (bo jak nie można zapamietać tak przerażającej postaci).
Dziś po pracy oglądam Ardeny... a żeby nie spoilerować widzę pewnego pana na ekrania i od razu mi świta "chyba go skądś znam". I znałem... z Borgmana.
Aż dziw, że taki aktor, a tak skomplikowane filmy.

ocenił(a) film na 7
Ferbi155

Tak naprawdę to jego kariera dopiero nabiera rozpędu. Jestem ciekaw kolejnych ról, które zagra.

ocenił(a) film na 8
reptile2006

sprawdźcie mistrzowski "Ex Drummer"

ocenił(a) film na 4
reptile2006

Może i zakończenie zaskakujące... ale pretensjonalne, wymuszone i nadmiernie symboliczne. Przesadzili!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones