PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810602}

Anna

6,6 26 661
ocen
6,6 10 1 26661
4,4 11
ocen krytyków
Anna
powrót do forum filmu Anna

No rozczarowanie

ocenił(a) film na 4

O technologiach nie z epoki już było, ale mnie wkurzyło kilka innych rzeczy. Po pierwsze główna bochaterka nie używa rękawiczek - ja wiem, że początek lat 90-tych to zamierzchła przeszłość, ale daktyloskopia już istniała i łatwo było kogoś zidentyfikować po odciskach palców. Po drugie wtopa z tym agentem CIA - najpierw Anna opowiada o przesłuchaniu, potem jest scena, w której Anna jest obserwowana na tych niby "wakacjach" i nikt nie zwraca uwagi na tego agenta podczas kolacji, a na sam koniec akcja w parku i pytanie kto to jest. Serio? KGB nie ma rozparowanych agentów CIA? Scena uczieczki z siedziby KGB to też było kuriozum - pomijam fakt, że środek nasenny nie zadziałał (albo działał zbyt krótko), ale chodzi mi to że Anna uciekała z tego budynku jakby miał z 10 pięter tak długo to trwało. No i sam fakt, że wyszła nie przez sekretariat jest dziewny, a jeszcze dziwniejsze jest to, że nikt jej przed tym sekretariatem nie przeszukał.

Adam1Kluska

zgadzam sie, ale przede wszystim rozbroilo mnie to ze taka bystra, inteligentna, zdolna i utalentowana dziewczyna jest dzi*** i cpunka, gdzie jedno juz drugie wyklucza
do tego kolezka przychodzi do niej i ja rekrutuje xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones