PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810602}

Anna

6,6 26 639
ocen
6,6 10 1 26639
4,4 11
ocen krytyków
Anna
powrót do forum filmu Anna

Besson, Mistrz przecież, jest wtórny wobec reżyserów będących wtórnymi wobec Bessona. Wtórność wsobna?

Woooo

Jazda na autopilocie?

ocenił(a) film na 9
Woooo

Hmmm mógłby zrobić coś autorskiego na miarę Angel-A.

ocenił(a) film na 5
Woooo

Jak nazwać film dla mało inteligentnego widza, któremu trzeba powtarzać po 2x niektóre sceny aby się nie zgubił?

ocenił(a) film na 5
nawieczor

A może nazwać to: „film robiony przez reżysera uważającego widza za mało inteligentnego, któremu trzeba powtarzać po 2x niektóre sceny aby się nie zgubił”?
Pytanie, kto nagle zgłupiał, widz czy reżyser?

ocenił(a) film na 5
Woooo

widz a tempo w jakim ten proces zachodzi zapiera dech w piersiach...

ocenił(a) film na 5
nawieczor

Oczywiście każdy widz z wyjątkiem Ciebie, Twojej i mojej Matki?

ocenił(a) film na 5
Woooo

a co ty masz do swojej matki, ze jej tak nie lubisz???
zamienić dyskusję nad filmem na wysry* o matce...

Woooo

wtórność wsteczna :)

ocenił(a) film na 6
Woooo

Świetny wpis - ale co prawda, to prawda.. niestety

ocenił(a) film na 6
Woooo

Besson chciał sobie po prostu użyć. Nie wiem tylko, jaką obrał taktykę, by tete a tete z Sashą źle się dla niego nie skończyło w erze me too...

ocenił(a) film na 5
Zloty_Deszcz

jedynym plusem jest to ze mozna by filmu uzyc do nauki matematyki w szkole. Jesli byl 1985, potem 5 lat pozniej 3 lata wcześniej, potem pol roku później.....itp to jaki jest obecnie rok? niech cię nie zmyla laptopy i telefony

ocenił(a) film na 6
magdalena_wiszniewska1

Heh, dokładnie.

ocenił(a) film na 6
magdalena_wiszniewska1

Cha cha cha.. dobre :)

Woooo

Jak nazwać? Może po prostu: chłam.

ocenił(a) film na 6
eltoro10000

To przykładowy film dla współczesnych debili. Ma być dużo bezblednego strzelania, superbohaterka z ukrytymi mocami, pozorowana intryga i koniecznie płytki scenariusz. A jakby był dla kogoś zbyt zawiły to mamy męczące powtórki i przypomnienia. Od siebie dodadam, że do tego wszystkiego jest jeszcze fatalna muzyka - ale to standard większości współczesnych produkcji.

ocenił(a) film na 7
Woooo

Wtórna bajka fakt,ale dobrze zrealizowana.Dzisiaj co 3 film jest wtórny.

ocenił(a) film na 6
Woooo

Można nazwać: zjadaniem własnego ogona.

ocenił(a) film na 8
Woooo

On tu nie jest wtórny wobec innych,tylko wobec siebie, bo ten film to jest Nikita, tylko ze zmienionymi twarzami.

Woooo

wtórność rekurencyjna...

ocenił(a) film na 9
Woooo

Zrób taką wtórność a zrozumiesz jak bardzo się mylisz. Znajdź taką bohaterkę, uruchom jej mimikę i ruchy ciała, zrób tysiące elementów dobrego komercyjnego filmu ze sporą nutą emocjonalną i wydaj to - a ja napiszę, że jesteś wtórny. Utwory i filmy komercyjne zawsze będą trącały wtórnością, ale ich poziom świadczy o tym jak spędziłeś czas słuchając utworu, lub oglądając film. Poziom gustu wynika z poziomu kojarzenia i rozumowania. Nie każdy potrafi się dostroić by ambitny komercyjny film odebrać bardzo pozytywnie -> Taki człowiek nie powinien oglądać ani oceniać niektórych produkcji.

Woooo

Ja tam specjalnej wtórności nie widziałam, ile widziałeś posobnych filmów? Jakie? Ewentualnie Nikita lekko podobna,

ocenił(a) film na 5
Aherra

Choćby Hana, Salt, Black Widow... Mnóstwo tego. I nie chodzi o sam szkielet fabularny, choć Nikita (a potem sequel i serial, czy serial Kiling Eve) są bardzo podobne. Tu chodzi o rozwiązania fabularne i wizualne. Nie ma nic oryginalnego, co nie zostałoby ograne po kilkadziesiąt razy w ciągu ostatnich 2 dekad.Poważnie, nie widziałeś żadnego serialu o sierotce wyszkolonej na piękną zabójczynię? Nawet w anime motyw oklepany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones