PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34112}
6,6 10 946
ocen
6,6 10 1 10946
6,7 6
ocen krytyków
Anioł w Krakowie
powrót do forum filmu Anioł w Krakowie

wiele mozna sie z niego nauczyć - no i w dodatku Dobro może być pozbawione frazesów a nie pozbawione poczucia humoru . Strasznie mi sie ten film podobał . Zdecydownie wole takie kino od chorej Symetrii chorego twórcy ... ciekawe w ostatecznym rozrachunku wszystko - moralność pojecia dobra i zła okazują się bardzo proste - a zaciemniają je raczej ludzi zli badz bardzo nieszczesliwi ...

ocenił(a) film na 5
pan_cogito14

a ja wolałam jednak chorą symetrię :) ten film był troszkę za bardzo oderwany od rzeczywistości. co prawda ciepły, napawający optymizmem, ale jednak zbyt naiwny. 5/10

Gandiusha

Bo taki miał być w odbiorze. Tak mi się przynajmniej zdaje :) Pozdro

ocenił(a) film na 5
beezon

heh, pewnie tak. ale tu jest już kwestia gustu. nie lubię aż tak oderwanych filmów i stąd taka ocena :)

pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
pan_cogito14

A mnie podobał się i Anioł i "chora" Symetria. Wszystko zależy od tego jaki człowiek ma aktualnie nastrój. Dla mnie oba były na całkiem niezłym poziomie.

ocenił(a) film na 7
leila661196

symetrii nie mialam okazji obejrzec, ale aniol w krakowie mi sie podobal
nie byl rewelacyjny, nie powalil na kolana, ale bylo w nim cos niezwyklego, cos cieplego i w sumie czasem taka naiwnosc, taka idylla jest potrzebna
milo sie go ogladalo

ocenił(a) film na 10
leila661196

Dobry, wlasnei tak sie powinno na to patrzec. nie mozna przeciez horroru ocenic rownolegle zyyy... no wlasnei moze Aniloem w krakowie. To dwie rozne kategorie i w dwoch roznych kategoriach powinismy podziwiac takie filmy

użytkownik usunięty
Rafik_4

Ja dzisiaj oglądam ,,Symetrię,, to zobaczymy .
A ''Anioł w Krakowie'' bardzo mi sie podobał 9/10.

ocenił(a) film na 6
pan_cogito14

Wg mnie film był bardzo delikatny, oglądałam go niedawno z kolegami i bardzo dobrze się przyjął.
Nie szukałam żadnego morału, od tak zrelaksowałam się.

Chappie_Love

film świetny - ciepły , zapada w pamięci... co do Symetrii to też mi się podobał ten film - tylko to dwa inne filmy wogole więc nie mozna porownywać - oba świetne :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones