PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10030024}
4,7 431
ocen
4,7 10 1 431
Animalia
powrót do forum filmu Animalia

Marokański film sci-fi. Nie ma fajerwerków ani zachwycających efektów specjalnych za to mamy surowy klimat Maroka, wiarę, tradycję, świetną grę aktorską głównej bohaterki i ..to coś. Niepotrzebny moim zdaniem był ostatni monolog ale film oglądało mi się z przyjemnością. Film do przemyślenia, polecam!

yussty

Zgadza się, naprawdę dobry film ze świetnym klimatem i dającymi do myślenia scenami. Można się doszukać cytatów - mniej lub bardziej zamierzonych - do klasyki kina apokaliptycznego. Końcówka faktycznie zdecydowanie lepiej by wybrzmiała bez tego nadmiaru słów - obrazy były wystarczająco wymowne. Gdyby nie to, dałbym ocenę o oczko wyższą.

ocenił(a) film na 3
yussty

hahah jaka egzotyka? jak chce obejrzeć egzotykę to puszczam National Geographic albo Discovery i tyle w temacie. Po drugie tej egzotyki w tym filmie jak kot napłakał więc nie wiem skąd ten zachwyt. A film do przemyśleń hmmm... nie ma takiej kategorii chyba. Jak oznaczam film hasztagiem scfi to widzowie oczekują coś więcej a nie cytatów... ten film jest tak słaby że dziwi mnie że powstał... z cały szacunkiem ale ocena 6 albo wyżej to jakaś farsa...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones