PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720241}
6,2 19 771
ocen
6,2 10 1 19771
5,3 11
ocen krytyków
Anatomia zła
powrót do forum filmu Anatomia zła

Film jeden z bardziej przyzwoitych polskich produkcji ostatniego roku. Zdecydownie świetni aktorzy, Krzysztof Stroiński dostał nawet Złotego lwa za główną rolę męską. Dużym plusem jest muzyka i prowadzenie fabuły w pierwszej częsci filmu, w drugiej spada ta dynamika, niemniej wciąż jest zaskakująco. Wśród minusów - dl amnie mało prawdopodobne by faktycnzie młody był tak nieodpowiedzialny i jeździł samochodem Lulka na koniec ;)

bemocias

Aktorzy zagrali fenomenalni szczególnie Stroiński i Kowalczyk. Może bym jednak do muzyki się przyczepiła coś mi w niej czasami nie pasowało a poza tym świetny film ;)

klara_26

To ciekawe, bo czytałam sporo zarzutów na temat muzyki. Bardzo mnie to zastanawia, bo ja zupełnie nie pamiętam muzyki, może właśnie o to chodzi? ;)

bemocias

Zgadzam się :) nic dodać nic ująć. Pozostaje tylko polecić ten film znajomym. Warto go obejrzeć dla tych informacji i przemyśleń jakie zostają po filmie, ja po wyjściu z kina miałem burze mózgów przez następny cały dzień :)

raf_kac

raf_kac ja miałam to samo! :) Bromski generalnie pokazał skalę zła, nie było ani jednej postaci z prawdziwymi wyrzutami sumienia. Rewelacja!

bemocias

mnie tez ten samochód trochę zgrzytnął... Ale do reszty nie mogę się przyczepić w żaden sposób :) było parę takich scen gdzie opadła mi szczęka. Bromski zdecydowanie podwyższył loty :)

ocenił(a) film na 10
bemocias

Najlepsze jest to, że w tym filmie każda postać jest zła, nie ma ani jednej pozytywnej osoby, nawet pani z bazarku.
To pokazuje taki prawdziwy świat, że w każdym człowieku kryje się zło i Bromski bardzo fajnie to pokazał

bemocias

Plus też za nieopatrzone twarze, Stroiński co prawda sporo gra, ale nie wyskakuje z każdej lodówki. Kowalczyk też jakoś nie gra w kasowych hitach tylko z rozmysłem dobiera role. Głowackiego jest sporo, ale jego akurat bardzo lubię i uważam za jednego z lepszych współczesnych aktorów i mogę oglądać wszedzie:) dobrze się dobrali :)

Artur99

W ogóle dla mnie ten duet Stroiński&Kowalczyk to najlepsze co mogło ten film spotkać. :) Są świetni!

mikekey_

Tak, Bromski świetnie dobrał aktorów. Głowacki i Olszańska też zasłużyli na brawa :)

Artur99

To jest chyba jeden z największych plusów. Brak naszych topowych aktorów, tylko sprawdzeni, ale nie wyskakujący z każdej reklamy i filmu. Głowacki jest rewelacyjny, ma w sobie coś co przyciąga do niego. Stroiński ma pewien minimalizm, który bardzo lubię. No i wygląd menela bardzo mu służy :P

bemocias

Mnie też film bardzo się podobał i zgadzam się z tym, że aktorstwo było wyśmienite. Obraz zdecydowanie wart uwagi ;)

bemocias

Czemu miałby nie jeździć. W końcu był zabójcą na zlecenie :) To mi się podoba w tym filmie, ciekawe zakończenie i pomysł na całość fabuły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones