PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31031}

Amerykańskie psy

Dogfight
7,5 1 235
ocen
7,5 10 1 1235
Amerykańskie psy
powrót do forum filmu Amerykańskie psy

już dawno żaden film taki mi się nie spodobał. Zakochałam, się w tej historii. Wszystko jest w niej takie autentyczne - gra aktorów, dialogi, nie ma sztuczności. Jest to mądre piękne kino dlaczego tak słabo znane ... a początek jest zabawny. Szczerze wpadłam na ten film przez przypadek nawet nie ze względu na Rivera ale tak jest genialny - on i jego partnerka po prostu skradli moje serce. polecam bardzo

ocenił(a) film na 7
blanka100

Przed chwilą obejrzałem i faktycznie ładna opowieść. Oglądałem głównie ze względu na Lily Taylor. Wszyscy tak się zachwycają tym zmarłym ćpunem, a Lily wcale nie była tu gorsza. To całkiem ładna babka, a tu filmowcy potrafili z niej zrobić brzydulę: wielkie kudły na głowie, pogrubili, no i z początku sprawiała wrażenie opóźnionej umysłowo, czuło się do niej litość:-) Phoenix też wypadł dobrze, ale chciałem skupić się na jego partnerce, bo nikt tutaj nie zwraca na jej rolę uwagi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones