PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876}
6,5 367 573
oceny
6,5 10 1 367573
5,6 26
ocen krytyków
American Pie
powrót do forum filmu American Pie

Czemu tak nisko?

ocenił(a) film na 8

Dziwię się czemu ten film jest tak nisko, chociaż mam pewną teorię.
Ludzie nie potrafią oceniać filmów. Nie można ustalać takiego samego kryterium głupawym komediom oraz filmom Kieślowskiego. Jakbyśmy to robili to z automatu 99% filmów musiałoby mieć ocenę 2/10, gdyż ulegałyby arcydziełom i filmom dobrym.
American Pie w swoim gatunku jest filmem świetnym i na te 7/8 spokojnie zasługuje.
Wywód miał wyjść dłuższy, ale idę w kimę ~~

ocenił(a) film na 8
pi73r

Jeszcze jedno: niskie oceny głównie lecą od pretensjonalnych pseudointelektualistów, którzy oglądają ambitne filmy, bo są ambitne(lub też ''ambitne'') i już do niczego z dystansem nie podejdą. Chociaż z ciekawości sprawdziłem parę osób co rzucało jedynkami i się okazało, że 10 i 9 od nich dostawały inne komedie, który ambitnością nie odbiegały od amerykańskich filmów dla nastolatek(tyle, że czasami aż tak się z tym nie afiszowały).

użytkownik usunięty
pi73r

jestem kobietom i nie wiem czy to miało jakikolwiek wpływ na moje odczucia względem tego filmu ale był on dla mnie po prostu niesmaczny i to zadecydowało o tym, że wystawiłam jedynkę. Nie jestem w stanie ocenić filmu na więcej, kiedy średnio co 15 minut włączają mi się "odruchy wymiotne". Chociaż rozumiem kwestie "pretensjonalnych intelektualistów" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones