PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=593914}
6,8 137 877
ocen
6,8 10 1 137877
6,0 15
ocen krytyków
American Pie: Zjazd absolwentów
powrót do forum filmu American Pie: Zjazd absolwentów

W "Nagiej mili" pan Levenstein mówi, że ma już wnuka, a także opowiada, że razem z żoną wciąż stosują pozy z Kamasutry. Tym czasem tutaj jego żona nie żyje już od 3 lat, a dziecko jest małe. Po datach w filmach i datach produkcji można wywnioskować, że akcja toczy się w czasie rzeczywistym, więc w tym przypadku wiek dziecka jest błędem. No chyba, że chłopczyk jest jak Maggie z Simpsonów i nawet, kiedy są pokazane akcje z przyszłości, ona cały czas jest dzieckiem ze smoczkiem.

ocenił(a) film na 7
fabcio93

Ta "Naga mila" i pozostałe Spin-offy to denne, w ogóle nie śmieszne popłuczyny po świetnych komediach z tej serii. Odcinanie kuponów od znanego tytułu, które z oryginalną serią nie mają nic wspólnego, poza "American Pie" w tytule, nawiązywaniem do bohaterów i wydarzeń oraz Eugenem Levy (czy tam jeszcze chyba Sherminatorem z tego co pamiętam).
Więc po co w ogóle brać pod uwagę co w nich zostało powiedziane? Nie sądzę też żeby twórcy "American Reunion", kolejnej kanonicznej części przejmowali się tą kilkuczęściową nędzą filmową...

Tytuły oryginalne tego szmelcu przynajmniej są sformułowane w ten sposób (American Pie presents:), że wiadomo, iż nie są to bezpośrednie sequele AP, natomiast polski wydawca bezczelnie dodał cyfry (4,5,6...) sugerujące, że w tych filmach możemy się spodziewać starej paczki i humoru rodem z szarlotkowego kanonu... Pewnie nie jedna osoba wydała pieniądze na bilet do kina (no może po niby-czwórce już ostrożniej) i się sromotnie rozczarowała...

ocenił(a) film na 9
belialglow

No wątpie że ktoś wydawał pieniądze na kino , bo z tego co wiem części 4,5,6,7 trafiły na rynek DVD .. Więc myśle że nikt na to że stracił 10 dolarów na bilet nie wyzywał, ewentualnie mógł wyrzucić przez okno płytke z filmem:D. Jak dla mnie serią American Pie są części 1 , 2 , 3 i 8 natomiast reszta miłym ''dodatkiem'' ;)

ocenił(a) film na 8
fabcio93

Kurcze oglądałem wszystkie części ale nie skojarzyłem sobie tego faktu. Może dlatego że części po "Wesele" to już nie ten sam American Pie. Dopiero zjazd powrócił do korzeni. Jedyny, który był w miarę do obejrzenia to "Księga miłości", ale poza tym to pozostałe to już nudne. Brakowało mi starego Stifler'a. I ta końcówka ja bzyknął matkę Finch'a bezcenne.

ocenił(a) film na 9
fabcio93

wszystkie te pseudo american pie nie mają nic wspólnego z tymi właściwymi patrz: pierwsze 3 części + zjazd abslwentów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones