PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=345491}

American Pie: Naga mila

American Pie Presents The Naked Mile
6,1 64 222
oceny
6,1 10 1 64222
4,0 3
oceny krytyków
American Pie: Naga mila
powrót do forum filmu American Pie: Naga mila

Niezły

ocenił(a) film na 6

Ta cześć jest trochę lepsza od wakacji, ale nie jest aż tak rewelacyjny co 3 pierwsze części. Najlepsze sceny są na początku filmu później się robi trochę słabiej, bieg nago mogli zrobić trochę lepiej i śmiesznej ale ogólnie daje 6/10.

ocenił(a) film na 3
BDZ64

Zgadzam się (za wyjątkiem oceny, ja potraktowałem tróją) - film zapowiadał się fajnie, już byłem gotów dać 5 albo 6. Niestety, potem skończył mi się alkohol, w filmie rozpoczęła się impreza, nagość i... zrobiło się po prostu słabo i żenująco. Największy ból jest taki, że producenci wykazali się nielada umiejętnościami żeby sprawić, że patrzenie na nagie kobiety i ich atuty stało się tak mało imponujące. Niby widzisz to piękno, ale ta cała durna zabawa wokół tego zrujnowała doznania doszczętnie.

ocenił(a) film na 6
BDZ64

Mam takie samo zdanie - przez pierwsze 40 minut zapowiadało się naprawdę nieźle, niestety później było już tzw. typowe "American Pie" - dużo żartów na temat seksu i nagości, nierzadko niskiej jakości. Mimo to, wystawiam 6.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones