PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=193450}
7,1 53 477
ocen
7,1 10 1 53477
6,2 16
ocen krytyków
Alita: Battle Angel
powrót do forum filmu Alita: Battle Angel

Ocenianie

ocenił(a) film na 7

Odblokujcie mozliwosc oceniania, film juz jest w kinach.

ocenił(a) film na 9
Mruriel

Filmweb i jego daty premier xD pożal się boże, w całym kraju już były pokazy przedpremierowe ale oceny nie wystawisz xD

Film świetny! Zabrałem jeszcze moją 12 letnią siostrę i tez się świetnie bawiła. Nie ma co porównywać do mangi ale to akurat na plus (według mnie).

ocenił(a) film na 8
kalamir

Można by dodać że premiery światowe są wcześniej a nie wszyscy Polacy mieszkają w kraju. Plus niektóre premiery dzielą misiące. Ja też byłem wczoraj i przed seansem na IMDb było ponad 3 tysie ocen. FILMWEB OGARNIJ SIĘ

8jarex

Ale to polski portal

kalamir

Oh straszne, nie możesz ocenić filmu ! Musisz poczekać... Normalnie koniec świata !

ocenił(a) film na 10
Mruriel

kompletna paranoja. Cały ten portal to wylacznie jedna wielka plansza reklamowa. Reszta zeszla na drugi plan.

ocenił(a) film na 8
topjes

Filmweb ma tyle reklam.aż chce się rzygać.Tak pazernego portalu na kase to jeszcze świat nie widział. Ch^& w dupe tym pazernym gością z zarządu.

ocenił(a) film na 5
topjes

Dokładnie! Ten portal zamienił się jeden wielki blok reklamowy z elementami filmwebu...

topjes

Zgadzam się, dokoła portalu reklamy. Dobre 50% powierzchni. A sama treść strony zmniejszona na środku..

topjes

To nie korzystaj z portalu.

użytkownik usunięty
topjes

"Cały ten portal to wylacznie jedna wielka plansza reklamowa."

Masz całą masę skutecznych blokerów reklam wbudowanych w przeglądarkę np. AdBlockery w Firefoxie
czy też autonomiczne uniwersalne ( dotyczące wszystkich przeglądarek) softy np. Ad Muncher
a poza tym
gdy założysz konto i się zalogujesz do filmwebu, to tych reklam jest zauważalnie mniej i spokojnie można
to "przełknąć"
a dodatkowo
kto cię zmusza do wchodzenia na tą stronę
a po secundo dodatkowo - takie mamy czasy, że tego badziewia reklamowego
wszędzie gdzie się nie ruszysz jest pełno.

Mruriel

Przecież możesz oceniać. To, że nie widać ocen innych to co innego

ocenił(a) film na 7
Saibamen

Wierz mi, ze nie mozna bylo az do dzisiaj/wczoraj.

Mruriel

Kto ma odblokować? Kosmici? Skoro ktoś dodał film i ustawił datę premiery na ten i ten dzień, to automatycznie się odblokuje po jego nadejściu.

ocenił(a) film na 7
xorandor

Mam zamiar wybrac sie na film, pomyslalem ze wejde na filmweb i poczytam jak jest z ta wersja 3D o ktora podobno sie postarano (slyszalem ze film byl nagrywany w 3D, nie jak w innych produkcjach ze jest cos w stylu nalozonego efektu) ale nie. W najnowszym temacie na filmweb jest wrzawa o brak dostepnosci oceny produkcji.

Chyba ze teraz ktos sie wypowie?

ocenił(a) film na 6
elaskawski

Dziś prawdopodobnie będę w IMAX więc dam znać. :)

ocenił(a) film na 6
elaskawski

Byłem, polecam - wizualnie powala.

ocenił(a) film na 7
gazza76

Dzieki

ocenił(a) film na 8
Mruriel

A kiedy na torrtach ? hue hue

ocenił(a) film na 10
Mruriel

widać w tym filmie ze na naszej Planecie ziemia po wielkiej wojnie, istnieją jeszcze inne miasta ludzi i inne frakcje, a nawet ze istnieją Kosmiczne kolonie ludzi , mieszkancy miasta Zylem są okłamani ze niby tylko ich miasto przetrwało . np to ze na Marsie istnieje panstwo stworzone przez ziemian

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones