PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3761}

Alicja

Alice
6,2 558
ocen
6,2 10 1 558
Alicja
powrót do forum filmu Alicja

Lolek

ocenił(a) film na 10

Ej no ludzie co jak co ale to chyba jest perelka wśród polskich filmów zrobionych w języku angielskim a wie kto pisal muzykę ? Muzyka trochę jak by Krajewskiego ale nie wiem a Wie ktoś ? Piosenki z tamtych czasów lat 80 :) nawet na wysokim poziomie :)

ocenił(a) film na 6
ZnawcaKina91

Henri Seroka stworzyl muzyke. Belg/Polak.
Niestety nic z udzialem Polakow nie robi furory na swiecie. Pomyslalam o tym sluchajac pierwszy raz "Hello" Adele. Mnie na przyklad "Hello my fried" podobal sie bardziej muzycznie, choc rzeczywiscie czy Lulu, czy Adele - moge dyskutowac☺

ocenił(a) film na 10
Viola__filmweb

akurat adele nie ma nic tutaj wspólnego hehe głównie mógłbym ten film porównać muzycznie z akademia pana kleksa czy coś w tym stylu chociaż nie wiem kto tworzył tamtą muzykę z akademii , w filmie trochę było słychać muzykę Seweryna Krajewskiego a vokal na wysokim poziomie .. uważam ze film zasługuje na wysokie miano ...

ocenił(a) film na 10
ZnawcaKina91

Szczerze nie wiem do kogo mógłbym ich porównać z wokalem może trochę do abby i trochę do Bonny Tyler chociaż już gdzieś słyszałem coś podobnego może ktoś wie ?

ocenił(a) film na 8
ZnawcaKina91

Nie wiem, czy kogoś to jeszcze interesuje, ale z tego co wiem, muzykę do filmu stworzył Henri Seroka (Pszczółka Maja). Jeśli zaś chodzi o wokale, to większość aktorów również śpiewała, poza Sophie Barjac (Alicja) i Joanną Bartel (dozorczyni). J. Bartel wokalnie zastąpiła Madeleine Bell a za Sophie Barjac śpiewała Lulu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones