PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3761}

Alicja

Alice
6,2 558
ocen
6,2 10 1 558
Alicja
powrót do forum filmu Alicja

Jak przez mgłę

ocenił(a) film na 6

Pamiętam ten film jak prze mgłę. Widziałem go jak miałem 7-8 lat. Nawet nie wiem czy to na pewno ten. Nie jestem w stanie wyjaśnić dlaczego tak zapadł mi w pamięć

użytkownik usunięty
karakter

Mnie zapadł w pamięć przede wszystkim z powodu muzyki - ona jest po prostu boska! Poszukuję płyty CD z muzyką z tego filmu, bo winyl mi się trochę porysował....

użytkownik usunięty

Zazdroszcze, ze masz ta plyte! Możesz mi ja przegrac? Bardzo prosze o kontakt: bilusz@poczta.onet.pl

użytkownik usunięty
karakter

Mam to samo. Pamietam wielkiego faceta w golfie - to chyba krolik? I ladna blondyne w taksowce. I ta muzyka ... Ten klimat... Magiczny.

karakter

chyba mam podobnie jak wszyscy...Film mnie zachwycił klimatem, reżyser świetnie uchwycił niesamowitość opowieści o Alicji i genialnie zostało to przerobione do naszej rzeczywistości... cudo na kółkach, jak czasami kumpel mówi :)

ocenił(a) film na 8
karakter

To tak jak ja, pamiętam ten film wyjątkowo mocno, myślę, że głównie z powodu super muzyki, ale też dlatego, że cała historia była poprowadzona w taki nieoczywisty sposób. Dlaczego nigdzie w sieci nie ma utworów z tego filmu ? Poratujcie człowieka, kto użyczyłby film i/lub muzykę ?

ocenił(a) film na 9
karakter

Też pamiętałem jak przez mgłę, ale parę lat temu obejrzałem raz jeszcze, a teraz właśnie robię sobie powtórkę (cud, że się znalazł w sieci). Królik i Królowa genialni, a piosenki - wspaniałe.

PS: Ale że też kręcili t o w Szczecinie. Jakoś mało widać, brawa dla twórców. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones