PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=296468}

Air Force Two

In Her Line of Fire
4,0 440
ocen
4,0 10 1 440
Air Force Two
powrót do forum filmu Air Force Two

Trafiłem na ten film przypadkowo przerzucając kanały, akurat się zaczynał. Obejrzałem cały no i niestety muszę przyznać, że bardzo słabo to wygląda. Są gorsze filmy, to prawda, ale ten tutaj niestety nie jest zbyt dobry.

Sztuczne eksplozje, bardzo dziwnie wyglądający ogień (strasznie nienaturalnie) drętwa akcja, tłumnie pojawiający się znikąd przeciwnicy (niczym klony w Gwiezdnych Wojnach, wszyscy wyglądają tak samo). Czarę goryczy przelał SPOILER wyskakujący z wody ponoć utopiony główny "boss" z takim krzykiem jakby się palił - nie wytrzymałem i dostałem ataku śmiechu.

Dla odprężenia w długie zimowe wieczory jak najbardziej polecam.

Gladiatorek

Co do eksplozji i tego "sztucznie wyglądającego ognia" to masz stu procentową rację! Na to się nie dało patrzeć! Co do całych oddziałów przeciwników wyskakujących znikąd też masz rację, ale była jedna rzecz która mi się podobała - mianowicie rola Pani komandos. Dawno nie widziałem filmu w którym babka była tak rozgarnięta (np. mam tu na myśli to że znalazła się w arsenale pełnym broni i skorzystała z tej okazji zaopatrując się w karabiny oraz granaty)

Ogólnie myślę, że film da się obejrzeć, ale ostrzegam przed wybuchami trzeba zamykać oczy, bo normalnie efekt jest taki jakby ktoś te wybuchy robił komputerowo i to w dodatku na paincie!!!!

ocenił(a) film na 4
Gladiatorek

Film rzeczywiście fatalny. Owszem, gorsze są, ale ten świetnością nie błyszczy. Również obejrzałam go przez przypadek, bo "akurat się zaczynał". Okropnie nudny... Ale nie mam zwyczaju przerywania filmu w połowie, więc obejrzałam do końca. Efekty... efektami tego się nazwać po prostu nie da! Ale rzeczywiście rola Pani komandos była dobra. Zdecydowanie nie polecam filmu... nawet na długie zimowe wieczory!

ocenił(a) film na 1
Gladiatorek

Hehe... dla odprężenia? Człowieku ja byłem tak w*******y po 20 minutach oglądania tego gniota, że aż trudno mi o tym mówic. Naszczęście jakimś cudem dotarłem do pilota i przełączyłem na 2000 odcinek Na Wspólnej, lepsze i to. No ale trauma pozostała po dzisiejszy dzień, chyba czas sobie sprawic cyfre.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones