PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=837566}

After 2

After We Collided
5,0 12 294
oceny
5,0 10 1 12294
4,5 4
oceny krytyków
After 2
powrót do forum filmu After 2

Straciłam 20 złotych i chęci do życia.

cotusiepisze

haha, takie recenzje lubię

cotusiepisze

Bożenko jakie to było złe...

cotusiepisze

2 lepsza niz 1

ocenił(a) film na 1
Weronka90

Naprawdę 2 może być lepsza od czegokolwiek?? To lekki żart, ale to jakieś nieporozumienie. Dno, dno i 3 stopy mułu. "Idiokracja" już jest w pełni rzeczywistością...

GdzieToKino

o gustach się nie dyskutuje:D

ocenił(a) film na 1
Weronka90

Ale wymienia się poglądy ;-)

ocenił(a) film na 2
cotusiepisze

O ile pierwsza część miała fatalny i oklepany scenariusz to jeszcze z przymrużeniem oka szło to obejrzeć do kotleta. Ale druga... Dziewczyna ledwo wyrosła z pieluch, o ile dobrze liczę ukończyła dopiero pierwszy rok studiów a już dostała pracę w mega wymarzonym korpo. Jestem pełna podziwu dla reżysera, że w tak krótkim czasie zdołał umieścić w filmie taką ilość absurdów... Pierwszy dzień pracy a ta już wyskoczyła z majtek. Przecież jeszcze pół roku temu dostawała gęsiej skórki jak ją chłopak złapał za... rękę. Ja rozumiem, że docelowa grupa odbiorców tego filmu to dziewczyny 15+ ale już na samym początku filmu reżyser uświadamia nam, że film został nagrany tylko po to żeby naklepać kasy bo marketing na szeroką skalę i pierwsza część dobrze się sprzedała, więc trzeba kuć żelazo póki gorące...

ocenił(a) film na 6
FretkaVonT

Wiesz czasy się zmieniają,teraz wszystko pędzi szybciej,to i majtki u nastolatek szybciej opadają w dół he he.Ale faktycznie jedynka była lepsza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones