PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=837566}

After 2

After We Collided
5,0 12 399
ocen
5,0 10 1 12399
4,5 4
oceny krytyków
After 2
powrót do forum filmu After 2

Premiera After 2 odbyła się w Polsce wczoraj. Moim zdaniem druga część lepsza od pierwszej. Biorąc pod uwagę jednak, że pierwsza część to była masakra książki, druga nie wypada najlepiej. Film zrobiony na wesoło. Lżej się go ogląda. Oczywiście sporo scen których nie było w książce i dla mnie najważniejszy wątek... A raczej jego brak. Brak Zeda i Tessy.

Andii9

Oglądałaś w kinach?

ocenił(a) film na 5
Mj_Gm

Tak byłam w piątek. Jedynym kinem które go puszcza jest Cinema City.

ocenił(a) film na 10
Andii9

Nie prawda multikino też byłam tydzień temu w niedzielę;-)

ocenił(a) film na 7
Andii9

Oglądałam film w Niemczech. Fakt że jest inaczej niż w książce to norma, niewiem co sobie ludzie wyobrażają.. Ze film to kropka w kropkę będzie jak książka? Przecież to jest niemożliwe. Film miał 1h 45 min więc wiadomo że z czegoś musieli zrezygnować, nawet podobało mi się łączenie wątków czy scen, jeśli ktoś nie czytał książki nie połapie się że czegoś nie ma. Jedynie co mi nie bardzo pasowało to humor w scenach "intymnych", książki miały dużo humoru ale w innych miejscach.

Andii9

Dokładnie brak wątku Zeda i Tessy jest dość irytujący. Jak rozwiążą sprawę kiedy Hardin pozwoli Zedowi zbliżyć się do Tessy... A druga sprawa wątek Steph i Tristan.. przecież w książce było, że to właśnie Steph nakręcała Hardina na ten zakład i potem próbowała zemścić się na niej kręcąc filmik po podaniu narkotyków... Mam nadzieję, że nie przekręcą tego na Molly, tym bardziej, że na końcu okazała się spoko... Ale i tak 2 część o wiele lepsza niż 1, z którego zrobiono melodramat...

FemineGirl

O co chodzi z filmikiem po podaniu narkotyków? W której części książki to było?

ocenił(a) film na 7
edyska92

Pod koniec 3 części

gabi1810

dzięki!

ocenił(a) film na 1
FemineGirl

"Jak rozwiążą sprawę kiedy Hardin pozwoli Zedowi zbliżyć się do Tessy" - o tym się dowiesz w 5. części. Mam jednak nadzieję, że skończysz na 2 i odpuścisz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones