PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=2}

Adwokat diabła

The Devil's Advocate
7,9 440 445
ocen
7,9 10 1 440445
6,7 32
oceny krytyków
Adwokat diabła
powrót do forum filmu Adwokat diabła

Rozpocząłem studia i w ramach "przerw" od nauki postanowiłem obejrzeć najlepsze filmy wg Filmwebu, czyli takie które niestety rzadko pojawiają się w telewizji. Szukam oczywiście takich co wcześniej nie widziałem. No i w moim ulubionym gatunku thrillerów znalazłem Adwokata Diabła, który opisem nie do końca mnie przekonywał, ale po obejrzeniu 10-15 minut już wiedziałem, że to film dla mnie. Jako katolik oczywiście wierzę w istnieniu diabła i szczerze mówiąc ten film dokładnie opisuje jego działanie tak jak to sobie mniej więcej wyobrażam i pozwala szerzej spojrzeć na błędy jakie się popełnia. Zakończenie perfekcyjne, obrazuje, że mimo, że główny bohater zdał sobie sprawę, że rozgłos i dążenie po trupach do celu to zło, to mimo wszystko niemal natychmiast po swojej wizji czyni dokładnie to samo( niestety jak większość ludzi, w tym ja ;) ), czyli daje się podejść i znowu chce trafić do mediów. Oczywiście 10/10, polecam i naprawdę ten film jest bardziej realistyczny niż wielu osobom się wydaje!

ocenił(a) film na 7
Pijaczyna

Zgadzam się. Film jest świetny. Również polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones