PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792123}
5,6 3 572
oceny
5,6 10 1 3572
A.X.L.
powrót do forum filmu A.X.L.
Pentium_D

Polecam samemu obejrzeć. Obejrzałem go wczoraj nie sugerując się oceną i byłem bardzo zadowolony, i mogę polecić. Film młodzieżowy, ale całkiem "lekkostrawny" i wciągający. Oczywiście nie oczekuj tutaj jakiegoś głębszego sensu fabuły, po prostu dobra rozrywka, i nie jest to gniot klasy B gdzie nawet dialogi kupy się nie trzymają.

Co do oceny tego filmu i niektórych innych filmów, ludzie uważają się za (pseudo)krytyków, a nawet nie wiedzą na jaki film idą, a później mają żale, że obejrzeli taki a nie inny film. Inna sprawa śmiech mam z tych co uważają się za "znafcuf" bo uważają, że filmy o jednym gościu który utknął w "jednym punkcie" (czyt. jaskinia, auto, woda, itp) który robi pod siebie i rozmyśla jak to by było, gdy by nie było, a by się zrobiło, to jest arcydzieło kina współczesnego zasługujące na ocenę 10/10 i Oscara. Taki film wieje nudą i monotonią, czując to aż do szpiku kości, przez co można dostać raka.

ocenił(a) film na 10
Pentium_D

Film jest bardzo fajny polecam, ten film jest krytykowany przez tych debili którzy są zwyrodnialcami zwierząt

ocenił(a) film na 10
Pentium_D

cda.
pl/
video/2959587ba <-- połacz razem zobacz na to wiele osób ponad 80% mówi ze film jest bardzo fajny

vAkatsuki

Dzieki za cynk, znalazłem na cda też wersję 1080p więc luknę jak będzie się nudziło

Pentium_D

A Thomas Jane kiedykolwiek cokolwiek uratował? Raz - bazę badawczą od rekinów uwolnił:-)))

ocenił(a) film na 7
M_P_1975

nie on tylko LL ... Akurat w Punisherze był fajny

M_P_1975

Obejrzyj The Expanse, tam był jednym z lepszych aktorów od początku do końca jego postaci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones