PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110952}

A potem nie było już nikogo

And Then There Were None
6,9 1 119
ocen
6,9 10 1 1119
7,0 3
oceny krytyków
A potem nie było już nikogo
powrót do forum filmu A potem nie było już nikogo

Zakończenie jakie zaproponowali scenarzyści niszczy doszczętnie całą magię intrygi, jaką stworzyła Agatha Christie. W powieści do ostatnich stron ciężko domyślić się, kto krył się za wydarzeniami jakie zaszły na wyspie i w jaki sposób tym wszystkim pokierował. Tutaj rozwiązanie podane jest za wcześnie - sens traci nawet sam tytuł powieści/filmu "I nie było już nikogo"!

użytkownik usunięty
Fiorentinka

a kto był tam mordercą w filmie rzecz jasna:)
Książka ma taki urok , że czytałem ją 3 razy nawet znając mordercę miała genialny klimat

ocenił(a) film na 8
Fiorentinka

Podzielam wrażenia. Cały film czekałam tylko na scenę, gdy Vera , rozpamiętując "swoje" morderstwo - w dziwnym amoku zgadza się na zaproponowane przez tajemniczą osobę rozwiązanie ... I nie doczekałam się. Scena nakręcona "poprawnie", gdyby nie sentyment do rzeczonej sceny nie miałabym się do czego przyczepić.

+ znakomita gra June Duprez !

ocenił(a) film na 7
Fiorentinka

Pshykro mi, ale zakonczenie zostało zmienione przez samą autorkę na potrzeby broadwayowskiej sztuki, wiec tym samym jedziecie po swojej czcigodnej idolce;/

Fiorentinka

Wiecie gdzie można to obejrzeć?

ocenił(a) film na 8
Fiorentinka

A jakie było zakończenie w książce? Oglądałam też wcześniej "Clue" na podstawie tegoż kryminału i tam z kolei wariantów zakończeń było wiele (zależnie od kopii, nawet w dystrybucji kinowej hulały różne wersje).

creep_

Pono zakończeń jest 10

ocenił(a) film na 7
Fiorentinka

Niestety nie czytałem tej książki, ale film powstał na podstawie sztuki Agathy Christie a nie na podstawie powieści.

ocenił(a) film na 6
Fiorentinka

Właśnie zakończenie jest super. Nadaje lekkości całemu filmowi. Zakończenie u mnie zarobiło dla tego filmu jedną gwiazdkę więcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones