PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=861810}
4,9 11 418
ocen
4,9 10 1 11418
3,3 6
ocen krytyków
8 rzeczy, których nie wiecie o facetach
powrót do forum filmu 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach

Jak długo producenci będą nas jeszcze katować słabymi filmami i ich kontynuacjami? I kazać sobie jeszcze za to płacić? Albo nieśmieszna "komedia", albo coś o bandytach... Nie ma już innych tematów? Jedyne co można z tym filmem zrobić to co najwyżej obejrzeć w telewizji z nudów i z braku laku czy książki pod ręką

koshargo

Ja już rzy...m tymi tzw komediami... wszystkie w tym samym klimacie, bez gagów, bez dobrych tekstów... nie wiem kto to ogląda

uuuttre

Też nie wiem. Może jakieś proste laski siłą swoich facetów zaciągają i stąd widownia

koshargo

No chyba tylko tak, bo normalny widz to za takie coś na pewno nie zapłaci

uuuttre

To już jest tak irytujące, 4 x jakieś listy do m, kontynuacje jakichś planet singli, och karoli itp... szkoda gadać

koshargo

Masz lepszy pomysł to podaj zarys fabuły tego filmu nie oglądałeś a już komentujesz ciekawe na jakiej podstawie powinni takim konto kasować . Krytyka filmu którego się nie widziało BRAWO TY

Jaroslaw_Tomczak_filmweb

Mam mnóstwo pomysłów, i pewnie tysiące ludzi też ma, ale niestety nie jestem z Warszawy i nie mam znajomości. Może ty jesteś tak naiwny, ze myślisz że jak wyślę swoje pomysły do jakichś wytwórni to od razu ktoś się zgłosi, ale ja nie jestem! Nawet jak kogoś zainteresują, to prędzej sami zlecą napisanie komuś i zrobią sami, niż pozwolą to zrobić obcemu.
A po drugie ja BYŁEM NA TYM FILMIE! Niestety dziewczynie się nie odmawia, wiec jak nie wiesz, to się k... nie rzucaj!

ocenił(a) film na 9
koshargo

Wymyśl coś lepszego, działaj. A nie tylko wylewasz żółć. Żal mi Twojej rodziny, przynosisz wstyd. Pomyśl o tym

wojtek160293

Jaką ja żółć wylewam? Komentuję, po to jest to forum. I dozwolone są wszelkie obiektywne i subiektywne komentarze, nie tylko pochwalne laurki pisane przez trolle. To może ty nie wchodź na internet jak taki wrażliwy jesteś

koshargo

Najbardziej to irytujące jest to, ze filmweb manipuluje komentarzami na tym forum! automatycznie przenosi na dół strony wszystkie negatywne posty, chociaż mają więcej lajków i komentarzy iż te "uczciwie" pozytywne...

ocenił(a) film na 1
uuuttre

bo oni kupują boty do pisania koemntarzy, zobacz w każdym polskim filmie, że oceniają na wysokie noty tylko takie badziewia xD

ocenił(a) film na 9
koshargo

g*wno pleciesz :))))) film świetny, śmieszny, świetna obsada, mega pozytywny! Oglądam go często i zawsze poprawia mi humor. Dlaczego w Polsce tak wiele ludzi kocha dołujące klimaty? Ja też oglądałam Jarmuscha, Wong Kar-Wai, Aronofsky itd....ale tego nie da się oglądać całe życie, być na egzestencjonalnym haju... i zajmować się traumami z dzieciństwa...komedie są świetne!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones