PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=861810}
4,9 11 418
ocen
4,9 10 1 11418
3,3 6
ocen krytyków
8 rzeczy, których nie wiecie o facetach
powrót do forum filmu 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach

i od razu lepiej się ogląda...! nie widziałam jeszcze tej Karoliny Bruchnickiej na dużym ekranie, ale widzę że skończyła filmówkę w Łodzi, więc fajnie że sięgnęli po jakieś młode talenty:) a u boku Zbyszka Zamachowskiego chyba sporo aktorów stawiało swoje pierwsze większe kroki, on jest dobrym partnerem do gry (no i jako aktor, wiadomo, ja to fanka wszystkich ról, co pan Zbyszek zagrał:D )

ada_kowalskaja

Zgadzam się ;) zawsze warto poznać "nowe twarze" kina, a już lepszego partnera na filmowy debiut nie mogła sobie wymarzyć

matyldkaw

Dokładnie tak. Zbigniew Zamachowski to świetny aktor, od którego można się nauczyć. Fajnie, że będziemy mogli zobaczyć go na ekranie, bo ostatnio rzadko mamy taką możliwość.

matyldkaw

to nie jest filmowy debiut Karoliny... polecam nadrobić "Córkę Trenera", "Monument", "Wszystkie nasze strachy" czy "Moje wspaniałe życie"

ada_kowalskaja

To obejrzyj koniecznie Córkę trenera (gra tam główną rolę obok Bartosiaka). Byłam w szoku, ze taka młodziutka aktorka może tak dojrzale grać.

ada_kowalskaja

To może być ciekawa postać, a z takim aktorem u boku od razu lepiej się zapowiada

ocenił(a) film na 7
emilkap88

Też mi się podoba, że polskie produkcje dają szansę młodym dziewczynom się wykazać. Sporo mamy młodych talentów i fajnie jest wprowadzić kogoś nowego :)

michalkurpiewski

Zdecydowanie tak, a tu widać że dodała świeżości do filmu. No i super wygląda z Zakościelnym.

ocenił(a) film na 8
ada_kowalskaja

Też mi się podoba jak twórcy inwestują w nowe twarze, a nie ciągle te same. W każdym razie poprzednia część mega mi się podobała, więc i na tą wybieram się do kina :)

ocenił(a) film na 7
ada_kowalskaja

Dobrze jest się uczyć od najlepszych a Zbigniew Zamachowski do takich zdecydowanie należy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones