PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=861810}
4,9 11 418
ocen
4,9 10 1 11418
3,3 6
ocen krytyków
8 rzeczy, których nie wiecie o facetach
powrót do forum filmu 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach

W sumie film, podobnie jak pierwsza część, okazał się spoko pomysłem na początek weekendu. Aktorzy nie zawodzą, ale najbardziej zainteresowała mnie postać Karoliny Bruchnickiej. Kojarzę ją z "Córki trenera" i "Mojego wspaniałego życia" i stwierdzam, że ta dziewczyna naprawdę ma potencjał/ Fajnie, że wykorzystali jej taent w tej komedii :)

jolamanol

Bardzo mi się podobała jej rola. Ma coś takiego w twarzy, że przyciąga widza.

jolamanol

Ciekawa sprawa bo pomimo że oglądałem ten film nie kojarzę jej , na filmwebie pisza że grała polonistkę, jeśli to ta nauczycielka która tak knuła przeciw głównej bohaterce to znaczy że była totalnie inaczej ucharakteryzowana niż w filmie 8 rzeczy. Ponadto piszą że grała też we „wszytskie nasze strachy” a tam to już kompletnie nie wiem kogo :(

jolamanol

Dla mnie to jednak "nowa twarz" w kinie, ale widzę że trzeba śledzić jej karierę, bo dobrze się zapowiada.

jolamanol

Ja ciągle myślałam, że to Michalina Olszańska

jolamanol

Tak! Ja sie mega ciesze, ze tworcy filmy wprowadzili jakas nowa twarz i wlasnie ją. Juz w Corce Trenera byla swieta, ale fajnie widziec, ze dziewczyna idzie do przodu :D

jolamanol

to fakt, ciekawa postać i myślę, że ma potencjał. fajnie, że producenci w końcu stawiają na kogoś nowego i świeżego ,miło popatrzeć

ocenił(a) film na 6
jolamanol

Zgadza się,ta dziewczyna ma talen.Przypomina mi aktorkę z serialu,Stranger Things,Millie Bobby Brown :D .Co do filmu nawet przyjemnie się oglądało.Jednak niestety gorszy od poprzedniej części.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones