PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32324}

71 fragmentów

71 Fragmente einer Chronologie des Zufalls
6,9 1 217
ocen
6,9 10 1 1217
6,7 19
ocen krytyków
71 fragmentów
powrót do forum filmu 71 fragmentów

Interpretacja

ocenił(a) film na 7

Witam
Jestem świeżo po seansie "71 fragmentów".
Kino Haneke to jedna z rzeczy, której nigdy nie zapomnę w życiu.
Cieszę się, że nie zaznajomiłam się z jego filmami wcześniej, bo coś czuję, że mogłoby się to źle odbić na wielu przyszłych sprawach...
Nie mniej kino to jest niesamowite i takie przytłaczające, tym samym przygnębiające. Ciężko to wyrazić słowami.

Ale do rzeczy.
Moim zdaniem istnieje wiele interpretacji tego (jak i poprzednich) filmu Michaela Haneke.
Jaka jest Wasza wersja?

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
tercc

a to jaka jest twoja? Ja bym specjalnie nie interpretował tego filmu, bo raczej ma on nam przedstawić kawałek życia i tego jak potrafi być nieprzewidywalne, marne, zależne od przypadku, kolejny raz Haneke odwołuje sie do roli mediów w życiu człowieka, znamienne jest przedstawienie wiadomości, oglądamy wiadomości i słuchamy suchych faktów, nie wiedząc jakie historie się za tym kryją, ale no niepotrzeba tu żadnej interpretacji Haneke podaje nam wszystko na tależu.

tercc

Trzeba pamiętać, że ten film jest częścią tzw. Trylogii Zlodowacenia i pod tym kątem można interpretować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones