PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=826154}
5,9 40 334
oceny
5,9 10 1 40334
2,9 7
ocen krytyków
6 Underground
powrót do forum filmu 6 Underground

Czytam jeden opis.

"Szóstka niezastąpionych mistrzów swojego fachu została wybrana do wypełnienia ważnej misji – zmienienia świata na lepsze."

Nie wiem o czym jest ten film.

Czytam drugi opis. Dłuższy.

"Co jest najlepszego w byciu martwym? Nie to, że nie musisz się już liczyć ze swoją byłą ani szefem, ani martwić o swoje wcześniejsze zatargi z prawem. Najlepsze w byciu martwym jest to, że jesteś... wolny. Możesz walczyć ze złem i niesprawiedliwością i nic ani nikt cię nie spowolni i nie powstrzyma. W filmie "6 Underground" poznajemy zupełnie nowy typ bohatera kina akcji. Sześciu specjalistów z różnych stron świata, niezrównanych w swoim fachu, zostało wybranych nie tylko z racji swoich wybitnych umiejętności, ale także dlatego, że każdy i każda z nich chce pogrzebać swoją przeszłość, by zmienić przyszłość. Na czele grupy staje enigmatyczny lider (Ryan Reynolds), który zrobi absolutnie wszystko, by jego drużyna pozostała anonimowa, ale jej dokonania - wręcz przeciwnie"


I nadal nie wiem o czym jest ten film.


Dopiero po chwili spostrzegam nazwisko reżysera. I wszystko jasne.

ocenił(a) film na 5
ProF_A_N_

Cha cha cha.. świetne :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones