PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637907}
7,5 17 830
ocen
7,5 10 1 17830
42 – Prawdziwa historia amerykańskiej legendy
powrót do forum filmu 42 – Prawdziwa historia amerykańskiej legendy

7/10

ocenił(a) film na 7

poprawnie zrealizowane kino, nie wyróżnia się w zasadzie niczym szczególnym, ale oglądało się go przyjemnie; filmów o rasiźmie nigdy za mało, to wciąż ważny temat; realizacja trochę pompatyczna, jednak można się było tego spodziewać
Moja ocena: 7/10

ocenił(a) film na 7
Pauleta

nie wyróżnia się oprócz świetne napisanych dialogów i genialniej scenografii

ocenił(a) film na 7
Chris_Sharma

No dialogi jak dla mnie raczej średnie, no i z Pauleta się zgadzam, że pompatyczne. Ale scenografia faktycznie genialna, do tego dobre role Forda, Bosemana i solidna reżyseria. Składa się to dla mnie na 7, dobry, solidny film.

ocenił(a) film na 7
Ohtar19

Dla mnie lepszy od przereklamowanego Kamerdynera.

ocenił(a) film na 7
Chris_Sharma

Nie oglądałem i nie zamierzam. Od jakiegoś czasu się boję oglądać filmy hollywoodzkie, które mogą mieć coś wspólnego w polityką ;)

ocenił(a) film na 8
Pauleta

Dla mnie to jeden z tych filmów dla których ocena 7 to za mało, a 8 za dużo, fajnie by było przyznawać pół gwiazdki

ocenił(a) film na 7
Pauleta

Podzielam pogląd oraz ocenę 7/10

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Pauleta

Twoja ocena w pełni oddaje moje odczucia po obejrzeniu tego filmu. Chciałem początkowo dodać własną opinię ale po przeczytaniu twojej stwierdziłem, że moja byłaby kopią. Dobrego dnia!

Pauleta

Bardzo podobne odczucia, mógłbym to zamieścić jako mój opis do filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones