PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=842452}
3,5 107 917
ocen
3,5 10 1 107917
1,8 32
oceny krytyków
365 dni
powrót do forum filmu 365 dni

Łobuz kocha najbardziej, a po roku - szukam normalnego faceta który pokocha mnie i mojego Brajanka ?

brzydki_pijak

Hej, co zrobiłaś, jaka głupia byłaś
Łobuza spotkałaś, pokochałaś
Łobuza spotkałaś, pokochałaś

ocenił(a) film na 10
Shadow_dawnego_ggggggg

Dobry kom Seba, juz cie kobita zostawila?

nataliachyla94

Napiszę bardzo skromnie i bardzo szczerze:
Żadna mnie jeszcze nie dostawiła bo... żadnej jeszcze nie miałem.

ocenił(a) film na 2
nataliachyla94

czyli chcesz zeby cie ruchac i gdy mowisz nie rzucac toba o sciane? daj numer moze mi sie spodoba

ocenił(a) film na 10
brzydki_pijak

Człowieku to jest fikcja literacka oglądasz horror i później tez gadasz ze wszędzie jest przemoc gwalty itd? Radzę wyluzować

Klaus91_filmweb

Jak zobaczysz polski horror to dopiero będziesz mieć do komentowania. W lesie dziś nie zaśnie nikt.

ocenił(a) film na 1
brzydki_pijak

Alfa szmaci beta płaci

jacus125000

Alfa płaci alimenty albo idzie do paki.

ocenił(a) film na 1
ocenił(a) film na 2
brzydki_pijak

Zaorałes kolego ,i trafione w punkt

brzydki_pijak

Nie, to jest "dzieło" kobiety która sądzi że wszystkie inne kobiety w tym kraju jedyne o czym marzą to do bólu stereotypowo nudno-przystojny Włoch który 1. zakocha się w nich od pierwszego wejrzenia bo są yyy...piękne (?) 2. w łóżku stanie dla nich na głowie po to żeby one po jednym takim seksie stwierdziły że go kochają nad życie 3. a żeby zapewnić o swojej niesamowitej, głębokiej, niepowtarzalnej, baśniowej miłości weźmie je prywatnym jetem na jakąś wyspę, z tej wyspy do Warszawy na Moliera 2 a w między czasie na n-ty bal gdzie jedynym ich zmartiweniem będzie fakt że - uwaga - nie mają co na siebie założyć! Nie ważne że Włoch jest mentalnie 10-letnim chłopcem który nie panuje nad swoimi emocjami, rzuca zabawką o ścianę mówiąc że mu na niej zależy po czym (i to jest szczyt wszystkiego) prosi ją żeby nauczyła go być...delikatnym! Bo on nie wie. Nie potrafi. On całe życie tylko rzucał ludźmi o ściany, taki bidulek.

whitestripes_333

Haha w punkt

ocenił(a) film na 4

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones