PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=874354}
2,0 27 751
ocen
2,0 10 1 27751
1,1 15
ocen krytyków
365 dni: Ten dzień
powrót do forum filmu 365 dni: Ten dzień

Nastawiłam się że wszystkie wątki będą w filmie te co w książce, ale jednak się strasznie zawiodłam, pewnie osoby które czytały książkę zawiodły się w ciul (tak jak ja), nic się nie kleiło, na końcu jak film się skończył to zastanowiłam się czy cokolwiek było w tym filmie na podstawie książki, ale po krótkim namyśle, NIC nie było. Książka mówiła o czym innym i film.
Temat dziecka w książkę ciągnął się od początku do końca, na świętach nawet jako prezent laura oznajmiła mu ze to chłopiec, a tu jedyny prezent jaki mu dała to noc w łóżku, massimo wiedział o dziecku aż do samego końca książki gdzie miał wybrać kogo ratować.
W filmie zaś temat dziecka zaczął się i zakończył w pierwszych 7 minutach, gdzie masimo o tym dziecku dowiedział się dopiero na zakończeniu że w ogóle laura była w ciąży tylko je straciła.
Jestem strasznie zawiedziona film słabe 2/10. Jeśli bym nie czytała książki to może ocena była by lepsza, ale jeśli film ma być na podstawie książki, I nagle okazuje się że jedyne co mają wspólnego to tytuł i aktorów. Stracone 2h oglądania i czekania 2 lata na coś takiego.
Zero fabuły, nic nie jest wyjaśnione, o wątkach książkowych nawet nie wspomnę. Podziekuje

mkurpiel2005

Dokładnie też miałam takie wrażenie, tylko s** i pomieszanie tragedia….

Bursztynowyrobaczek

Blanka Lipińska w swojej wypowiedzi poinformowała, że po przejęciu filmu przez Netflix, będzie to luźna adaptacja. Tak samo i 3 część.

ocenił(a) film na 3
_weronka

Trzeciej nawet nie będę oglądać, wole kolejny raz przeczytać książki, które choć krytykowane przez wielkich znawców, bardzo dobrze się czytają i potrafią wciągnąć. Jestem mocno zawiedziona filmem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones