PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=874354}
2,0 27 688
ocen
2,0 10 1 27688
1,1 15
ocen krytyków
365 dni: Ten dzień
powrót do forum filmu 365 dni: Ten dzień

Oj...

ocenił(a) film na 4

Ciężko jest opisać ten film w kilku słowach. Niestety nie jest to dobre kino, mimo iż podeszłam do ekranizacji bardzo obiektywnie. Pierwsze 50 minut to nudny festiwal scen erotycznych - w I części wyszło im to zdecydowanie lepiej. Dialogi płytkie, a jedynie co ratuje to postać grana przez Magdę Lamparską (wprowadza humor). Przez pierwsze 50 minut strasznie się męczyłam i niestety musiałam przyznać rację wszystkim krytykom filmu. Od 50 minuty akcja nabiera jakiegoś wyrazu. Nadal nie jest dobrze, ale przynajmniej coś się dzieje na ekranie, choć dialogi nadal straszne. Dopiero ostatnie minuty filmu zasługują na uwagę. Moim skromnym zdaniem fajnie został wprowadzony Pan Mafioso Ojciec - duży plus za pomysł. No finalna scena, najlepsza ze wszystkiego. Nawet trochę trzymała w napięciu. Może mani prawdziwych, mafijnych filmów mieli by ubaw, ale jak dla wyszło całkiem nieźle - byłe emocji, a to najważniejsze.
Niestety widać też, jak twórcy nieudolnie poradzili sobie z wątkami, które rozpoczęli w I części, a na potrzeby II musieli je pominąć. Za to bardzo duży minus.

Jak w przypadku poprzedniej części, duży plus za zdjęcia - dobra robota!
Większość aktorów też poradziło sobie nie najgorzej.
Magda Lamparska - uwielbiam!
Kilka minut akcji na sam koniec, również zasługuje na uwagę.
Ścieżka dźwiękowa w I części o wiele lepsza.

ocenił(a) film na 4
angelisia7

Też uważam ,że zdjęcia są ładne. Fajna muza, kadry ,widoki. Tyle.

ocenił(a) film na 1
angelisia7

Oł Maj gasz:-) Tak myślałam o co tyle szumu,ale przekonałam się na własnej skórze jak to jest zmarnować 2godziny na film bez wciągającej akcji, ciekawej fabuły i porywających aktorów. Tak się zastanawiam ile te aktorki dostają,że tak świecą cyckami w kinie klasy B hmmm.

ocenił(a) film na 2
angelisia7

"Ciężko jest opisać ten film w kilku słowach" - właśnie łatwe ten film opisać w kilku słowach, czyli "gówno totalne". Nawet ciężko to filmem nazwać, to jakiś badziewny teledysk jest, fabuła i dialogi niemal tu nie występują. Dać 4 gwiazdki dla takiego chłamu, to żart.

ocenił(a) film na 1
angelisia7

Ładne zdjęcia są w Batmanie, w tym gniocie widzisz kilka widoczków i uznajesz, że ładne zdjęcia?

iluvatar11

Zmien ocene, 4 to średnia k a to gniot totalny.

Kinomaniakwarszawski

Książka bardziej mnie zafascynowała , film hmm pierwsza część rozczarowanie totalne ... Druga tak długo wyczekiwana ... Gdyby nie Lamparska pewnie bym nie dokończyła .

ocenił(a) film na 2
angelisia7

Zgadzam się ze wszystkim, pierwsze 50 min to nic innego tylko sceny seksu i zero fabuły, ogólnie cały film to jeden wielki teledysk. Aktorsko Lamparska ciągnie ten film. No i aktor, który gra Nacho, jest na czym oko zawiesić. Po fali krytyki nie spodziewałam się za wiele, więc się nie zawiodłam. Czy żałuje zmarnowanych 2 h? Nie, przynajmniej mam własne zdanie.

ocenił(a) film na 1
Eskenia

"Aktorsko Lamparska ciągnie ten film", to żart? Czułam zażenowanie za każdym razem jak otwierała usta. Poziom rodem z Ukrytej prawdy.

ocenił(a) film na 2
spinka_filmweb

A co może był tam ktoś kto grał lepiej? Miała rolę głupiej laski i zagrała ją świetnie. Możesz się nie zgadzać z moim zdaniem i jest mi z tego powodu bardzo wszystko jedno.

ocenił(a) film na 1
Eskenia

Natasza Urbańska zagrała o niebo lepiej.

angelisia7

skąd wziął się hejt na ten film, czasami jeszcze przed seansem? Czy kobiety feministki nie lubią dominujących mężczyzn czy chodzi o cos innego

sampras96

Lol chodzi o walory artystyczne i moralne, jakie prezentuje sama historia

ocenił(a) film na 1
sampras96

Bo gówno to po prostu gówno ???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones