PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794796}

303. Bitwa o Anglię

Hurricane: Squadron 303
5,4 25 644
oceny
5,4 10 1 25644
4,7 12
ocen krytyków
303. Bitwa o Anglię
powrót do forum filmu 303. Bitwa o Anglię

Liczyłem, że jak to taka niby wielka produkcja to premiera będzie z udziałem królowej Elżbiety albo co najmniej Theresy May w największym kinie w Londynie, a tu wystarczy kompa odpalić... Kit a nie hit, taka niestety prawda. Szkoda

hydeo0110

No właśnie! To jacyś k... oszuści! Zobacz, że cały czas podawali - premiera 2019... i nagle się okazuje - 17 sierpnia 2018. Chamska zagrywka

hydeo0110

Czy twórcy reklamowali tę produkcję jako coś dużego typu Hollywood? Nie przypominam sobie. Ja tam bym się nie czepiał, że od razu film będzie dostępny na vod, ponieważ w mniejszych miastach premiery filmów zagranicznych czy krajowych wyświetlane są z kilkudniowym, a czasem z kilkutygodniowym opóźnieniem względem dużych miast, gdzie działają sieciówki. Poza tym opłata za obejrzenie filmu w systemie vod jest niższa niż cena biletu, więc w razie rozczarowania człowiek nie będzie żałował, że przepłacił. Dodatkowo seans w domu w komfortowych warunkach, samemu można wybrać moment na obejrzenie, więc praktycznie same plusy. No, ale wiadomo jaka mentalność w Polsce. Zamiast dostrzegać plusy niektóre jednostki skupiają się na sztucznie wykreowanych przez siebie minusach i plują jadem oczywiście przed premierą.

ocenił(a) film na 2
PanKracjusz

Źle to rozumiesz i widać nie czytałeś zapowiedzi - pisano o tym jak o hollywoodzkiej produkcji podpierając się nazwiskiem syna Gibsona i innych. A tu budżet jest mizerny a poziom produkcji w sensie formy jest na poziomie filmu telewizyjnego. Zaprzeczysz? Rzeczywiście lepiej obejrzeć to w necie, może nie będzie tego tak widać jak na dużym ekranie ale prawdziwe filmy wojenne, sceny batalistyczne to tylko wielki ekran, to powinno być wielkie kino a nie jest. Dlatego ja też widzę to nie jako jakiś ukłon w naszą stronę tylko jako sposób na zarobienie pieniędzy niespecjalnie się wysilając

hydeo0110

Nie wiem czy wiesz, ale twórcy każdego filmu chcą zarobić. Przemysł filmowy to biznes. Mało kto robi dzisiaj filmy z pobudek artystycznych. Jakby grał Gibson to spoko, ale jego syn to kto to jest właściwie? Reklama na plecach mocno znanego na całym świecie ojca i to wszystko. Zrobiłem mały risercz i faktycznie na polskich stronach pisali o tym jak nie wiadomo o jakiej produkcji, ale tak to zwykle bywa przy takich tematach. Poza tym jest to dość popularny zabieg dystrybutora. Dziwne, że nie widziałem tak samo krytycznego postu pod tym filmidłem z Adamczykiem :D

ocenił(a) film na 2
PanKracjusz

Wiadomo, że to biznes, ale robienie ludzi w bambuko to już nie tyle biznes, co naciąganie... I dobrze, że teraz sam się prezkonałeś, że ściemniają nieźle... A tamten z Adamczykiem wchodzi do kin czy do internetu...???

hydeo0110

I tak szybko wyląduje na vod i zaraz potem w telewizji, więc nie widzę różnicy. To, że film z Adamczykiem w dniu premiery nie wyląduje od razu w internecie nie oznacza automatycznie, że to będzie dobry film.

ocenił(a) film na 2
PanKracjusz

A dlaczego z takim mocnym przekonaniem uważasz, że tamten będzie gorszy? Zwiastun tego tutaj jest technicznie fatalny

hydeo0110

Ten cały pankracjusz to na nasłanego wygląda mi i to mocno

ocenił(a) film na 2
big_army

Nie wiem, ale faktem jest, ze jakoś bardziej wierzy w tę produkcje. Ja jednak mniej bo ten zwiastun naprawdę nie zachęca, zwłaszcza w porównaniu z wielkimi zapowiedziami tego filmu. Ale zobaczymy...

hydeo0110

Dla mnie podejrzane

big_army

Zona cie zdradza, dlatego masz takie wrażenie ;-)

uniomo

Masz już takie doświadczenie? uuuu, to współczuję rogów. Ja na szczęście nie mam żony

ocenił(a) film na 2
big_army

Z tego co ludzie piszą na forach, to ci Anglicy mieli robić razem z nami, ale poszli swoją drogą i zrobili ten swój na przekór, jakby na złość naszym producentom

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones