PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=546975}

127 godzin

127 Hours
7,1 129 515
ocen
7,1 10 1 129515
6,5 28
ocen krytyków
127 godzin
powrót do forum filmu 127 godzin

Po prostu szokujący, paraliżuje wyobraźnię, wysysa powietrze z płuc i skuwa kończyny okowami lodu. Co za historia! I niech mi ktoś powie jak tu nie cieszyć się życiem. Końcowy tryumf bohatera niczym krok do wieczności. Ten happy end przyćmiewa wszystkie dotychczasowe...

ocenił(a) film na 7
heavy_2

SPOILER
Ten nerw niczym struna od gitary można sobie tylko wyobrazić sku rwysyńskie cierpienie jakie odczuł główny bohater gdy go odcial .

ocenił(a) film na 7
DiabeljestBogiem

A ja się zastanawialam jak można zrobić film o człowieku, który utknął i przez kilka dni siedzi w jednym miejscu - jak widać można i to całkiem ciekawie. Końcówka totalnie mnie zaskoczyła, wręcz poraziła, a genialny utwór Sigur Rosa na końcu zrobił swoje.

ocenił(a) film na 9
boromira_m

oglądałem ten film parę lat temu ale nie przywiązałem do niego większej uwagi,ot koleś 5 dni siedział w kanionie,nic wielkiego ale kiedy dziś obejrzałem go ponownie w momencie końcowej sceny kiedy Aron wchodził do helikoptera chciało mi się płakać bo cieszyłem się że mu się udało,przeżył,takiej woli walki można mu tylko pozazdrścić

ocenił(a) film na 10
heavy_2

wspaniały film , wspaniała choć straszna historia i świetna (według mnie) gra aktorska.

Dzango360

W końcu polsat się postarał a nie ciągle transportery

ocenił(a) film na 10
Avenalle

co racja to racja :) pozytywnie mnie zaskoczyli

użytkownik usunięty
heavy_2

trafnie opisane!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones