PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181520}

12 lat i koniec

Twelve and Holding
7,2 3 085
ocen
7,2 10 1 3085
12 lat i koniec
powrót do forum filmu 12 lat i koniec

Nie wiem kto je dodał, ale proponuje je chociaż przesunąć bo od razu dowiadujemy się
zakończenia ....

ocenił(a) film na 8
cnk989

Zakończenia jednej z trzech histroii*. I tak naprawdę trzeba by się chwile nad tym zdjęciem pochylić, żeby się czegoś domyśleć (ewentualnie obejrzeć film zaraz po obejrzeniu galerii). Ale fakt, faktem takiego zdjęcia być nie powinno :)

cnk989

szczerze mówiąc Twój wielki nagłówek sprawia, że aż specjalnie się wchodzi na te pierwsze zdjęcie i patrzy co tam jest takiego, że to spoiler :) ktoś kto nie widział filmu pewnie nie zwróci większej uwagi szczegółowo na każde zdjęcie (tzn po Twojej informacji już zwróci ;))

ocenił(a) film na 5
__Madzia__

Wybacz w takim razie. Moją intencją, podobnie jak zapewne tego kto dodawał owe zdjęcia nie było zdradzenie istotnych faktów z fabuły. Chciałem jednak zaznaczyć, że nie powinno do tego dojść. Niestety filmweb nie daje możliwości zgłaszania tego typu błędów w jakiś oficjalny sposób (przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo).

ocenił(a) film na 5
cnk989

I w dodatku poruszony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones